A

17 geriausių stalo žaidimai suaugusiems, mėgstantiems vakarėlius
Geriausi visų laikų stalo žaidimai, skirti dviem ar daugiau žaidėjų.
Kai esate įstrigę namuose, stalo žaidimai suagusiems yra puikus būdas praleisti laiką ir užmegzti ryšį su artimaisiais. Jie taip pat yra puikus būdas pagerinti kritinio mąstymo įgūdžius ir mesti iššūkį savo smegenims, tuo pačiu pramogaujant valandomis. Nors yra daugybė visai šeimai tinkamų stalo žaidimų vaikams, yra daug stalo žaidimų, kuriais gali mėgautis ir suaugusieji.

Geros namų tvarkymo institutas kiekvieną vasarą išbando žaislus ir žaidimus vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Mes išbandome tokius veiksnius kaip saugumas ir naudojimo paprastumas, kad padėtų nuspręsti, kurie žaislai ir žaidimai yra geriausi rinkoje. Mūsų sąraše yra geriausių laboratorijų rinkinių ir geriausiai parduodamų „Amazon“ produktų derinys su populiariais atsiliepimais. Nesvarbu, ar ieškote ką veikti, kai uošviai yra mieste, ar kokį niūrią humorą, kai kolegijos įgula vėl susitinka, yra galimybė pasirinkti beveik kiekvieną nuotaiką.

Piešimas be orumo

PIEŠINIMAS BE ORUMO
PIEŠINIMAS BE ORUMO
amazon.com
29,08 USD
APSIPIRK DABAR
Šiame necenzūruotame į „Pictionary“ panašiame stalo žaidime žaidime komandos draugai turi atspėti, ką žaidėjai piešia, kol laikas baigsis. Šie patarimai nėra skirti silpnai širdžiai; vis dėlto, todėl laikykitės auditorijos, kuri gerai su šiek tiek žiauriu humoru.

Keturiems ar daugiau žaidėjų

2
Geriausias suaugusiųjų lentos žaidimas dviem žaidėjams
Avilys

Sumaniųjų zonų žaidimai
Sumaniųjų zonų žaidimai
amazon.com
31,99 USD
21,28 USD (33% nuolaida)
APSIPIRK DABAR
Jei žaidžiate vienas su vienu su mama, BFF ar partneriu, šis žaidimas „tikrina galimybes“. Tai pagrindinis strategijos žaidimas: tikslas yra apsupti priešininko bičių motiną, bandant užkirsti kelią oponentui daryti tą patį.

Reklama – toliau skaitykite žemiau

3
GERIAUSIAS ŠALIES ŽAIDIMAS Suaugusiesiems
Ką tu memuoji?

KĄ JUMS MEME
KĄ JŪS TURITE?
amazon.com
29,99 USD
APSIPIRK DABAR
Šie stalo žaidimai suagusiems gali pasigirti 75 populiarių memų nuotraukų kortelėmis. Besisukantis teisėjas apverčia kortelę, o žaidėjai varžosi, kad ją suporuotų su smagiausiu užrašu. Žodis išmintingiesiems: Nevaidink šito su močiute.

Trims ar daugiau žaidėjų

4
GERIAUSIAS STRATEGIJOS LENTELĖS ŽAIDIMAS Suaugusiesiems
Katanas: prekyba, statyba, atsiskaitymas

KATANAS
KATANAS
walmart.com
44,10 USD
APSIPIRK DABAR
Šiame galutiniame strateginiame žaidime žaidėjai bando užkariauti labiausiai nusistovėjusią žemę visoje Catan saloje naudodami šaltinio korteles, tokias kaip grūdai, vilna, rūdos, plytos ir mediena. Žaidimo laikas gali trukti valandą ar daugiau, todėl planuokite jaukiai praleisti laiką.

Trims – keturiems žaidėjams

5
„Sostų žaidimas“ monopolija

JAVOPOLIJA
JAVOPOLIJA
amazon.com
69,99 USD
APSIPIRK DABAR
Šis klasikos vingis yra visiškai „Sostų žaidimų“ tema – nuo žetonų iki savybių. Galbūt, jei žaisite pakankamai, aštuntasis sezonas čia pateks greičiau.

Dviems – šešiems žaidėjams

Reklama – toliau skaitykite žemiau

6
Važiavimo bilietas

Stebuklo dienos
Stebuklo dienos
walmart.com
54,99 USD
APSIPIRK DABAR
Šio žaidimo tikslas yra nutiesti traukinių bėgius visoje Šiaurės Amerikoje. Žaidėjai, kurie stato ilgiausią traukinį ir pretenduoja į daugiausiai trasų iš vieno didesnio miesto į kitą, yra apdovanojami taškais. Kadangi yra labai daug skirtingų strategijų, kiekvienas žaidimas gali vykti kitaip.

Dviems penkiems žaidėjams

7
Pandemija

Z-MAN ŽAIDIMAI
ASMODĖ
target.com
24,99 USD
APSIPIRK DABAR
Šiame didelių statymų stalo žaidime suagusiems jūs ir kiti žaidėjai kartu ieškote vaistų nuo tautos kamuojančių ekstremalių situacijų. Kadangi tai kooperatyvas, visa grupė arba laimi, arba pralaimi, todėl jie turi dirbti kartu, kad sukurtų sėkmingą strategiją.

Dviems keturiems žaidėjams

8
ŠEIMOS DRAUGŲ VALDYBOS ŽAIDIMAS
Sušių vakarėlis!

ŽAIDIMŲ TEISĖ
ŽAIDIMŲ TEISĖ
amazon.com
21,95 USD
APSIPIRK DABAR
Šis šeimai tinkamas stalo žaidimas suagusiems yra puikus strategijos, linksmybių ir, svarbiausia, maisto derinys. Žaidėjai aplenkia kortas ir nusprendžia, kurią išimti iš krūvos, kad surinktų daugiausiai taškų. Kadangi yra tiek daug laimėjusių derinių, kiekvienas turas jaučiasi skirtingai!

Daugiau nei 2500 penkių žvaigždučių apžvalgininkų šį stalo žaidimą vadina „linksmu“, o vienas pažymi: „Taisyklės yra šiek tiek sudėtingos, tačiau tai labai įdomus žaidimas. Tai tikrai auga ant tavęs. Kai išsiaiškinsite kai kurias strategijas, tai taps smagiau “. Kitas tikina, kad šis žaidimas bus įdomus visai šeimai, pažymėdamas: „Jei mėgstate leisti laiką su šeima, turite tai nusipirkti. Daug valandų linksmybių. Jei jums tikrai nepatinka jūsų šeima, tada nepirkite jos. Nesu tikras, ką turėtum daryti, jei tau nepatinka tavo šeima. Gal išbandyti bandomąjį atskyrimą? Gal patys leiskitės į kelionę? Linkiu tau sėkmės. Viskas, ką galiu pasakyti, yra įdomus žaidimas “. Tačiau daugybė apžvalgininkų sako, kad šį žaidimą yra puiku žaisti su suaugusiųjų grupe. „Kai mes išmokome žaisti, mes sugebėjome greitai ir paprastai per kelias minutes paaiškinti taisykles savo 9 metų dukrai. Iš pradžių mes pirkome žaidimą jai “, – rašo viena klientė, tačiau prisipažįsta:„ Bet jei atvirai, mums su vyru taip patiko žaisti, kad manau, kad mes žaidėme jį keturis kartus daugiau nei ji “. Kaip teigia šis apžvalgininkas, „Apskritai tai tikrai įdomus žaidimas, kuriuo gali mėgautis beveik bet kuri grupė. Tai pakankamai strategiška, kad susidomėtumėte, o pakankamai paprasta mokyti per penkias minutes “.

geriausi stalo zaidimai suagusiems 2020

48 USD AMAZONE
TIKSLUI 49 USD
Geriausiai įvertintas (pigesnis) suaugusiųjų stalo žaidimas
Hasbro įkalčių žaidimas
Hasbro įkalčių žaidimas
16 USD dabar 38% nuolaida
4,8 žvaigždutės, 2964 atsiliepimai
10 USD
„Tai klasikinis žaidimas, kurį kiekvienas turėtų turėti savo spintoje“, – sako vienas apžvalgininkas. Kitas tai vadina „puikiu šeimos žaidimu“, pripažindamas, kad nors jie „niekada to nežaidė būdami vaikai“, vis tiek malonu žaisti suaugusįjį, vadinant jį „linksmu suaugusiems. Puikus būdas praleisti laiką kartu “. Vienas apžvalgininkas, kuris žaidė būdamas vaikas, sako: „Šie stalo žaidimai suagusiems nukelia į jaunystę. Labai džiaugiuosi, kad galiu tuo pasidalinti su dukra. Tai nuostabus šeimos žaidimas, ir mes jį labai mėgstame “. Keletas recenzentų, susipažinusių su klasika, pasijuto pametę naujojo personažo, kuris buvo įtrauktas į šią žaidimo versiją, sakydamas, kad tai sugadino žaidimo vientisumą, tačiau daugumai tai netrukdė, pavyzdžiui, tas, kuris rašo: „Kol kas nes mes dar turime pulkininką garstyčias ir panelę Scarlett, esu laiminga “.

10 USD AMAZONE
Geriausias strategija pagrįstas suaugusiųjų stalo žaidimas
„Catan“ stalo žaidimas
„Catan“ stalo žaidimas
41 USD
55 USD dabar 25% nuolaida
4,8 žvaigždutės, 6339 atsiliepimai
„Nebandykite to, nebent planuojate tapti priklausomas“, – rašo vienas šio stalo žaidimo mylėtojas. „Jūsų gyvenimas bus amžinai pakeistas. Rasite, kad maldaujate nepažįstamų žmonių, kad jie ateitų žaisti. Žiūrėdami „YouTube“ vaizdo įrašus, kad patobulintumėte savo žaidimą, papirkinėdami savo vaikus “. Jie yra tik vienas iš daugiau nei 2000 apžvalgininkų, kurie šiam žaidimui suteikia penkias žvaigždes. “Strategija yra paprasta: rinkite išteklių korteles (avis, plytas, akmenį, šiaudus ir medieną), norėdami pastatyti gyvenvietes, išplėsti kelius ir galiausiai statyti miestus”, – aiškina vienas. “Galima prekiauti ištekliais su kitais žaidėjais ir reikalauti atlygio (ilgiausias kelias, didžiausia” kariuomenė “). Kai dirbi žemę vystydamas procesą, laimi pirmasis žaidėjas, pasiekęs dešimt taškų.” Kitas sako: „Žaidimą lengva pasiimti, o taisyklės yra paprastos“. Tačiau todėl apie 10 procentų penkių žvaigždučių apžvalgininkų sako, kad tai yra strategija, dėl kurios tai yra įdomu. Daugelis sutinka, kad žaidimą geriausia žaisti nuo trijų iki keturių žmonių, ir bent vienam apžvalgininkui jis patinka, nes galite žaisti tiek mažai, kiek norite: „Jaučiu, kad„ Catan “žaidimo metu pataiko į tą saldžią vietą. Žaidžiau trumpi žaidimai nuo 15 iki 20 minučių ir net dvi valandas. Bet kuriuo atveju laikas tiesiog bėga “.

AMAZONE 41 USD
Geriausias vakarėlių stalo žaidimas suaugusiems
Suaugusiųjų užkelti klausimai
Suaugusiųjų užkelti klausimai
20 USD dabar 15% nuolaida
4,4 žvaigždutės, 361 atsiliepimai
17 USD
“Šis žaidimas turėjo pradėti įvairų stalo žaidimų vakarą, bet mes galų gale žaisdavome tik kelias valandas”, – prisipažįsta vienas turinio apžvalgininkas. Kitas tai vadina „neabejotinai vienu maloniausių visų laikų stalo žaidimų“, paaiškindamas: „Aš nežaidžiau jokios versijos, bet šios, bet beprotiški, linksmi atsakymai, kuriuos sugalvojo mūsų draugai, privertė mane sukti“. Daugelis net mano, kad tai yra geriau nei „Kortos prieš žmoniją“, pavyzdžiui, tas, kuris sako: „Mes visi sutarėme, kad šis žaidimas buvo daug įdomesnis dėl to, kad jūs atsakote patys. Nemanau, kad kada nors juokiausi taip stipriai, kaip žaisdamas šį žaidimą “. Šis apžvalgininkas daro išvadą: „Ši versija užmuša klausimus, kurie yra tiesiog suaugusiesiems būdingi (pvz.,„ Ką galėtum padaryti, kad sugadintum seksualinę akimirką? “) Ir kiti, kurie gali būti suaugę, atsižvelgiant į tai, kaip tu interpretuoji juos (pvz., „Kokią yra vieną pamoką, kurią turėjai išmokti sunkiu būdu?“). Nepirkite to niekam, kuris yra prudas ar lazda purve, nes tai bus nuobodu “.