A

Nuo vakarėlių žaidimų iki gilių RPG nuotykių – tai geriausi žaisti stalo žaidimai

Nuo ko pradėti, kai kalbama apie geriausius stalo žaidimus? Jie dabar populiaresni nei bet kada, ir tai reiškia, kad pasirinkimo mums netrūksta. Jei dar tik pradedate nuo stalo žaidimų pasaulio, „didžiulis“ yra nepakankamas teiginys. Geriausi stalo zaidimai 2019 – 2020

Štai kur mes atėjome. „GamesRadar +“ komanda praleido metus žaisdama kiekvieną žaidimą, į kurį galėjome numoti ranka, todėl turime daugybę pasiūlymų, kaip pradėti. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote strateginių epų, ar ko nors vakarėliui, ar ramesnių alternatyvų, kurias galite žaisti poroje, rasite čia mūsų geriausių stalo žaidimų sąraše. Siekdami sutaupyti pinigų kelyje, mūsų kainų palyginimo lentelės taip pat išsiaiškino pigiausias jų kainas.

populiariausi stalo zaidimai

Šis vadovas yra reguliariai atnaujinamas naujais įrašais, kurie, mūsų manymu, yra verti jūsų sunkiai uždirbto laiko, todėl būtinai grįžkite kaskart. Kadangi kelyje yra daug daugiau: mūsų „Divinity: Original Sin“ stalo žaidimo peržiūra parodė, kad vaidmenų žaidimo epopėjos vis tiek gali būti prieinamos, o senieji favoritai sugrįžta per tęsinius (įskaitant „Gloomhaven“ tęsinį „Frosthaven“).

Strateginiai stalo zaidimai

1. Pandemija
Geriausias stalo žaidimas apskritai

Žaidėjai: 2-4 | Sunkumas: sunku | Laikas iki sąrankos: 5 minutės | Laikas žaisti: 30-60 minučių | Amžius: 10+

38,98 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
54,99 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Tobula komandos strategija Tai įtempta … … bet galbūt per daug iššūkis
Lengva apeiti galvą, bet keblu mušti. „Pandemic“ padeda išvengti kosulio ir čiaudulio protrūkio visame pasaulyje (ir tuo noriu pasakyti „siaubingą, gyvybei pavojingą ligą“). Pergalė priklauso nuo jūsų komandos gebėjimo bendrauti, teikti pirmenybę grėsmėms, planuoti iš anksto ir būti šaltam esant spaudimui.

Jūsų tikslas yra paprastas. Be to, kad kontroliuotumėte protrūkius, turite sukurti vaistą nuo kiekvienos ligos surinkdami penkias tam tikros spalvos korteles. Lengva, tiesa? Vėl spėk. Naujos infekcijos nukrenta ant lentos kiekvieno posūkio pabaigoje, ir jei vienoje vietoje susirenka daugiau nei trys, jos pradės plisti į kaimyninius miestus. Dar blogiau tai, kad infekcijų skaičius padidėja kiekvienoje epidemijoje. Tai gali sukelti pražūtingų, o-dieve-kažkas-ką nors padaryti-proporcijų domino efektą. Ar sutelkiate dėmesį į gydymą, ar turėtumėte sumažinti šių ligų lygį? Tai tik viena iš daugelio krizių, kurias turėsite įveikti, ir šis baltųjų kojų sprendimas yra tas, kur šviečia pandemija. Tai ne tik vienas geriausių kooperatyvinių stalo žaidimų, bet ir neabejotinai geriausias stalo žaidimas.

Norite didesnio iššūkio? Grab Pandemic Legacy leidimas. Jūsų veiksmų pasekmės čia perkeliamos iš vieno žaidimo į kitą, suteikiant jums tikrai individualizuotą „Pandemic“ sukimąsi.
2. Bilietas į važiavimą
Geriausias stalo žaidimas bet kokio amžiaus

Žaidėjai: 2-5 | Sunkumas: lengva | Laikas iki sąrankos: 5 min Laikas žaisti: 60 min Amžius: 8+

stalo zaidimai internetu

Loginiai stalo zaidimai vaikams

32,47 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
47,85 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
68,99 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Labai platus patrauklumas Įvairių leidimų kiekis Labai atkuriama. Jo tema nėra įdomiausia
„Ticket to Ride“ yra vienas prieinamiausių stalo žaidimų, kuriuos galite įsigyti. Taip pat nereikia domėtis traukiniais. Apgalvotas ir kruopščiai atvėsintas malonumas visoms amžiaus grupėms. Tai puikus pasirinkimas kaip stalo žaidimas 2 žaidėjams.

Surenkate taškus kurdami traukinių maršrutus visoje šalyje, o nugalėtojas yra tas, kuris finišuoja surinkęs aukščiausią rezultatą. Tačiau tai nelengva ir nesikartoja. Nors „Ticket to Ride“ yra šeimai tinkamas stalo žaidimas, po visu tuo slypi gilus strategijos potraukis. Ar bandote išsireikalauti sau maršrutą ar užblokuoti priešininko kelią? Kaip geriausiai naudotis traukiniais? Ar jūs pirmiausia siekiate įveikti ilgiausius maršrutus ir rizikuojate jų nebaigti, ar stengiatės gauti daugybę trumpesnių, kad surinktumėte greitus taškus? Yra daug apie ką pagalvoti. Kaip tie, kurie ieško pakankamai paprasto žaidimo, kad galėtų žaisti su šeima, tačiau netaupo taktinio gylio, čia bus gerai.

Senukai stalo zaidimai

Nors patys traukinio elementai yra gana paprasti skaitikliai, likęs žaidimas yra su malonumu atliktas. Pati lenta yra ypatingas akcentas, peršautas senosios mokyklos mentalitetu, kuris perkeliamas į kortas. Taip pat galite rinktis iš daugybės „Ticket to Ride“ variantų, priklausomai nuo to, kurioje šalyje norite žaisti; Nors pagrindinis leidimas vaizduoja Šiaurės Ameriką, yra ir populiari europietiška versija.
3. Sugnybkite „N“ leidimą Vakareliu stalo zaidimai

Geriausias vakarėlių stalo žaidimas

Žaidėjai: 3-6 | Sunkumas: lengva | Laikas iki sąrankos: 2 minutės Laikas žaisti: 10–40 minučių | Amžius: 12+

stalo zaidimai

32,99 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
Greitas ir siautulingas Lengva suprasti Konkurencijos jausmas. Veikimo laikas gali skirtis
„Pinch ‘N“ Pass gali skambėti paprastai, bet tai nėra blogai. Tiesą sakant, jis puikiai tinka pradėti žaidimų vakarą. Norite pralaužti ledą ir suteikti visiems į ką sutelkti dėmesį? Tai štai, vyriausiasis. Tai puikiai tinka ir žmonėms, kurie nemėgsta stalo žaidimų. Nėra jokių sudėtingų taisyklių, kad galėtumėte apsisukti, ją lengva panaikinti

4. Išdavystė namuose ant kalno
Labiausiai pakartojamas stalo žaidimas

Žaidėjai: 3-6 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas iki sąrankos: 5 minutės | Laikas žaisti: 60 minučių | Amžius: 12+

29,49 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
149,99 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Labai atkuriamas Ryškus, keičiamas nustatymas Ne visi persekiojimai gimsta vienodi Potencialas nelygiems žaidimams
Dalyvauti savo siaubo filme nėra nieko panašaus. Išdavystė „House on the Hill“ jus išmeta kaip vieną iš šešių tropų (šiurpi maža mergaitė su lėle? Čekis), prieš paleisdami visus palei rūmus po kambarius. Deja, kažkas jūsų laukia viduje. Ir, kaip jūs tikriausiai atspėjote, tai nėra per daug malonu. Stalo žaidimai šeimai

Dėl to „Betrayal“ žaidime vargina įtampa. Kiekvienas žaidėjas deda kambario plyteles, nupieštas atsitiktinai, kai jie tyrinėja namą, ir kiekvieną kartą gaunama unikali aplinka. Niekada negali žinoti, ką rasi pro kitas duris – eidamas tavo kelionė sukelia šiurpius įvykius, nelaimes ir „Omens“. Suraskite pakankamai Omenų ir prasidės visiškas siaubo scenarijus. Čia viskas tinkamai įsitempia; pasirenkama viena iš 50 misijų, o namai į savo gyventojus kreipiasi greitai, dažnai keistai laukiniškai. Galbūt serijinis žudikas žengia pro duris, trokšdamas tave medžioti po vieną. Gal rūsyje pabunda siaubinga būtybė, arba namas ima grimzti į pelkę. Nepaisant to, jums reikės dirbti komandoje, jei norite išeiti iš ten gyvas. Na, daugumai iš jūsų reikės dirbti komandoje. Matote, šiuo metu vienas žaidėjas gali būti atskleistas kaip išdavikas. Jie turi savo specialias taisykles, ir dauguma jų verčiasi nužudyti visus kitus. O jei sąžiningai, jų pakanka išbraukti iš kalėdinių atvirukų sąrašo.

Šiaip ar taip. Susipažinę su pagrindiniu žaidimu, galite pakratyti viską naudodami specialų „Legacy“ leidimą. Tai prideda nuolatinių kiekvienos sesijos pasekmių, sukuriant ilgalaikę istoriją, kuri yra unikali. Tai puikus stalo žaidimas suaugusiems.
5. Suformuluok!
Geriausias stalo žaidimas daugeliui žaidėjų

Žaidėjai: 4-20 + | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas iki sąrankos: 2 minutės Laikas žaisti: 30-60 minučių | Amžius: 12+

6,33 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
17,97 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
44,85 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Žiūrėti visas kainas (rasta 4)
Greitas ir konkurencingas Gali turėti daugiau nei 20 žaidėjų Šimtai kortelių yra įtrauktos Kai kuriems nepatiks spaudimas
Jei turite daug šeimos narių ar draugų, pasakykite! yra stalo žaidimas, kurį norite išsiveržti. Nuo 1992 m. Pasirodžiusi parduotuvių lentynose, tai yra smulkmenos klasika, į kurią gali įsitraukti beveik visi (jei jie yra suaugę, tai yra). Skirtingai nuo tiek daug stalo žaidimų, jį taip pat galima žaisti didžiulėje 20 ir daugiau žmonių grupėje. Kol jūs esate suskirstytas į komandas, kurių kiekvienoje pusėje yra mažiausiai dvi, realios ribos nėra. Tai paverčia jį tikru vakarėlių nugalėtoju.

Ilgas stalo žaidimo gyvenimas nėra paslaptis; taisyklės yra paprastos ir lengvai apeinamos. Paeiliui kiekvienos komandos narys per 30 sekundžių turi apibūdinti kuo daugiau kategorijos žodžių … bet negali pasakyti, kaip šis žodis skamba ar Stalo zaidimai vaikams rimuojasi. Dėl daugybės dalykų, įskaitant gamtą, pasaulį ir veiksmą, norint laimėti taip pat nereikia būti neaiškių žinių šriftu. Vietoj to, šis žaidimas priklauso nuo jūsų sugebėjimo kažką žodžiu išreikšti (jau nekalbant apie tai, kaip sinchroniškai esate su komandos draugais). Tai būtinas dalykas, kuris priklauso kiekvieno lentynoje.
6. „Blockbuster“: žaidimas
Geriausias stalo žaidimas smulkmenoms

Žaidėjai: 4-8 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas nustatyti: dvi minutės Laikas žaisti: 20 minučių | Amžius: 14+

strateginiai stalo zaidimai

27,90 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
45,64 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
21,99 EUR
Vaizdas Zavvi
Žiūrėti visas kainas (rasta 5)
Greitas tempas Konkurencingas Nuostabus tematika Nerimą sukeliantis
Jo bendravardis galėjo ramunes stumti nuo 2013 m., Tačiau „Blockbuster: The Game“ yra vakarėlio gyvenimas. Ši visiškai nauja filmų viktorina yra greita ir stebėtinai žiauri, todėl akivaizdu, kad tai tampa šūviu, kai sklinda gėrimai ir pokštai. Jo nuostabi VHS tema taip pat yra nuostabi.

Jūsų tikslas yra susivienyti ir surinkti aštuonių „žanro“ kortų kaladę, tačiau kiekvienas posūkis prasideda raundu „vienas prieš vieną“. Gavę kategoriją (pvz., „Šnipų filmai“), abi pusės paeiliui suraguoja filmą kuo greičiau, kol iš naujo nustato 15 sekundžių laikmatį. Kas nieko negali sugalvoti, pralaimi. Tada nugalėtojas pasiima 6 filmų korteles kitam žaidimo etapui „Triple Charades Jeopardy“. Jų darbas? Norėdami vaidinti, cituokite ir aprašykite 3 iš šių kortų savo komandai (nesijaudinkite, jei, beje, neprisimenate tikros citatos – jums leidžiama ką nors sugalvoti). Bėda ta, kad tam turite tik 30 sekundžių. Štai kodėl laimėti pirmąjį turą tampa labai svarbu; galite pasilikti lengvąsias korteles sau ir pakinkyti oponentus sunkiausiais. Tai skaniai blogis, ir man tai patinka.

Kad galėtumėte žaisti, jums taip pat nereikia būti kino mėgėju. Kaip rašoma ant dėžutės, „Blockbuster“ yra „kino žaidimas visiems, kurie kada nors matė filmą“. Nereikia jokių nuodugnių smulkmenų, ir tai tai daro

7. Piktadarys
Geriausias taktinio mąstymo stalo žaidimas

Žaidėjai: 2-6 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas įsikurti: 2–5 minutės | Laikas žaisti: 50-60 minučių | Amžius: 10+

24,99 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
24,99 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
34,97 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Žiūrėti visas kainas (rasta 10)
Taktinis Puikus meno kūrinys. Mechanika, pagrįsta personažais. Sunku paaiškinti
Niekada stalo žaidimas nebuvo labiau prekės ženklo nei „Villainous“; malonu padaryti tave kuo piktesnį. Tai taip pat stebina taktika. Čia yra daug netikėto gylio, o norint išsiveržti į viršų šiame baisaus užpakalio mūšyje reikia įgūdžių. Puikūs meno kūriniai ir gražūs grojantys kūriniai yra šio labai labai patrauklaus pyrago glazūra. Pirmą kartą aiškinti yra skaudu, tačiau patikėk mumis: gavęs tave užsikabins.

Remdamasis klasikiniais „Disney“ filmais, tiek senais, tiek naujais (ish), „Villainous“ vaidina tave kaip garsų blogietį, norintį įgyti savo kelią. Piktadarys turi uždėti prakeiksmą ant kiekvienos lentos srities, Jafarui reikia patekti į lempą, Ursula nori Tritono trišakio ir t. Bet tai nėra šauniausia dalis. Įkvėptas, kiekvienas piktadarys turi unikalių sugebėjimų, kuriuos įkvėpė jų asmenybė iš filmų. Kaip pavyzdį, karalius Jonas gavo neišgalvotus būdus, kaip iš savo priešų panaudoti dar daugiau pinigų. Šie įgūdžiai labai praverčia bandant pakenkti kitiems žaidėjams – norėdami pridėti prieskonių, jūs taip pat bandote sugadinti priešininkų planus, dirbdami savo link. Galite užmesti ant jų nepatogius herojus, pavyzdžiui, Arielį, kad užblokuotumėte, pavyzdžiui, kai kuriuos jų judesius. Tai daro žaidimą daug apsukresnį; norint tai padaryti, reikia geros strategijos, tuo pačiu siekiant savo tikslų.

Džiugu, kad yra daug daugiau, iš kur tai atsirado – sauja „Disney Villainous“ išplėtimų suteikia daugiau mėgstamų personažų linksmybėms, pradedant „Scar“ ir baigiant „Hades“. Mes tikimės, kad tai bus įtvirtinimas daugelyje geriausių stalo žaidimų sąrašų ateinančiais metais.
8. Karkasonas
Geriausias klasikinis stalo žaidimas

Žaidėjai: 2-5 | Sunkumas: vidutinis | Laikas iki sąrankos: 2 minutės Laikas žaisti: 40 minučių | Amžius: 8+

22,65 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
26,99 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
66 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
Bonafide classic Klasikinis žaidimas Apdovanojimai mąstymas keliais žingsniais į priekį Skaičiuojant taškus atrodo daug darbo
„Carcassonne“ dėl geros priežasties laikomas vienu geriausių klasikinių stalo žaidimų. Nors dabar jis yra prieinamas daugybėje skaitmeninių platformų, žaidime yra kažkas ypatingo jo fiziniame formate. Rimtai kalbant, jūs negalite įveikti jausmo, kai numetėte plytelę tiksliai reikiamoje vietoje, kad užbaigtumėte miestą ir uždirbtumėte taškų.

Sukurta 2000 m. Ir pavadinta sienomis apipinto viduramžių miesto žemyne, lenta sukurta žaidžiant. Kol kiekvienas užpildo dalį Pietų Prancūzijos, naudodamas atsitiktinai nubrėžtas plyteles, sumaniai įdėdamas meeplius – mažus medinius žmones – uždirbi taškus už kiekvieną užbaigtą miestą, kelią ir sujungtą lauką (jei tik tavo gabalas vis tiek valdo tą atkarpą). Iššūkis? Turėdami galvoje strategiją įdėdami savo kūrinius. Nors mes pripažinsime, kad pasirinktose plytelėse yra sėkmė, norint įdėti gabalą, kad pavogtų gyvenvietės valdymą iš priešininko nosies, reikia ilgalaikio taktinio mąstymo. Todėl „Carcassonne“ yra vienas iš tų retų žaidimų, kuriuos lengva pasiimti, bet išties sunku įvaldyti. Jei dar nepaleidote, siūlome kuo greičiau tai ištaisyti.

1500-ųjų Prancūzija nėra tavo krepšys? Taip pat galite pasiimti „Carcassonne“ rinkinių versijas visame pasaulyje. Yra alternatyvų, daugiausia dėmesio skiriant „Amazon“, „Laukinių Vakarų aukso karštinei“ ir net safariui – ir tai nieko nereiškia apie devynis žaidimo plėtinius.
9. Žandikauliai: žaidimas
Geriausias filme sukurtas stalo žaidimas

Žaidėjai: 2 – 4 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas įsikurti: 2 – 5 minutės | Laikas žaisti: 40 – 60 minučių | Amžius: 10+

21,43 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
Baltos kojos įtampa Vienodai subalansuota Senosios mokyklos dizainas Iš pradžių didžiulis
„Jaws“ stalo žaidimas paverčia jus šaltakraujišku monstru – iš tikrųjų „puikiu varikliu ir valgymo mašina“. Bet žinai ką? Kai tai smagu, mes nesiskundžiame. Remiantis 1975 m. Filmu, ši adaptacija verčia jus tapti filmo herojais ar jo smulkmena balta spalva. Kaip netrukus sužinosite, komandinis darbas yra būtinas, jei norite tai padaryti gyvu.

Stalviršio „Jaws“ versija turi dvi fazes, kurias galima žaisti kartu arba atskirai. Pirmasis vyksta Amity saloje, ir tai yra baltos kojinės katės ir pelės žaidimas. Ryklys nori sukramtyti kuo daugiau plaukikų, o herojams pavesta jį sustabdyti. Kaip įtampos didinimo būdas, renginių kortelės padės ar trukdys komandai, o ryklio judesiai yra paslaptyje nuo visų, išskyrus jį kontroliuojančio asmens. Tai sukelia intensyvų, bet įdomų gaudymą. Tačiau yra posūkis; kas laimi, turi pranašumą antrajame raunde – mūšį iki mirties gerame laive „Orca“.

Be šių nerimastingų mechanikų ir dizaino temų, dėl kurių tai atrodo kaip kažkas iš 1970-ųjų, „Jaws“ pasižymi savo lankstumu. Galite žaisti a

10. Gloomhavenas
Geriausias vaidmenų stalo žaidimas

Žaidėjai: 1—4 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas įsikurti: 10 minučių | Laikas žaisti: 60—120 + minučių | Amžius: 12+

100,88 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
Beprotiškai giliai Ilgalaikės pasekmės Atvėsusios miniatiūros Daug brangu
„Gloomhaven“ yra čia, jei norite, kad pasimestų gilus, įtraukiantis RPG. Kartu su milžiniška dėže, įdaryta miniatiūromis ir daugiau nei 1700 kortelių (!), Vieno žaidimo pasekmės perkeliamos į kitą. Tai suteikia platų nuotykį kelių seansų metu, todėl tai yra kąsnio dydžio įvadas į tokius kaip „Požemiai ir drakonai“ ir geriausi stalo žaidimų RPG. Kiekvienas personažas taip pat uždaromas gražioje vienspalvėje dėžutėje, todėl, jei nežiūrėsite, nuotykių ieškotojas, su kuriuo susidursite, turėtų nustebinti.

Pasirinkę klajojantį samdinį, jūsų komanda drąsiai ieškos grobio tamsioje gelmėje, kovodama su monstrais per eilės kovą. Palikus jį ten būtų žaidimo meškos, nors. Dėžutėje yra daugybė turinio, modelių ir nuostabių gudrybių, tokių kaip sulankstomas žemėlapis, ant kurio galite klijuoti užbaigtas misijas ir pasiekimų lipdukus. Be to, kiekvienas jūsų pasirinktas būdas remiasi jūsų grupės istorija. Panašiai kaip knyga „Rinkis savo nuotykius“, kiekvienam bus skirtinga patirtis. Taip pat yra daugiau nei 50 misijų, todėl Gloomhavenas yra puikus pasirinkimas, jei vertinate pakartojamumą.

Vienintelis trūkumas yra kaina – ji verčia akį. Tačiau Gloomhavenas tave tęs kelis mėnesius. Taigi mes teigtume, kad tai verta investuoti. Jei vis dar nesate apsisprendęs, 2020 m. Trečiąjį ketvirtį pasirodys panaikinta, supaprastinta versija už pusę kainos ir žadama kiek įmanoma sumažinti kliūtis patekti į rinką. Magija.

11. Šaknis
Geriausias strateginis stalo žaidimas

Žaidėjai: 2 – 4 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas iki sąrankos: 5 minutės | Laikas žaisti: 60 – 90 minučių | Amžius: 10+

48,48 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
Puikus meno kūrinys Platus strategijų spektras Puiki tema Geriau per kelis užsiėmimus
Išvaizda gali būti apgaulinga, ir niekur nėra taip aiškiau, kaip šaknyje. Nepaisant mielo ir kviečiančio meno stiliaus, tai yra griežtas asimetriškas strateginis žaidimas, kuris buvo vienas iš labiausiai aptarinėjamų 2018 m. Leidimų. Nepaisant tos aukštos kainos, dabar vis tiek verta jūsų laiko.

Panašiai kaip „Redwall“ romanai, kiekvienas žaidėjas vadovauja gyvūnų genčiai ir turi kovoti dėl savo vietos miško plynėse. Pagrindinis žaidimas suteikia jums galimybę valdyti keturias grupes, įskaitant „Marquise de Cat“, kuris turi įtvirtinti jų valdžią, sukeldamas maištą, feodalinius paukščius, veikiančius šnipinėjimo būdu, ir „Woodland Alliance“, sukilusią „valstiečių“ gyvūnus (peles ir ežiukus). ), kurie bando iškovoti savo laisvę. Yra net nuotykių mėgėjas, kuris sėlina aplink lentą ir bando įgyvendinti savo tikslą. Tai nuoširdu ir visiškai žavinga.

Taip gali būti mokymosi kreivė. Tačiau „Root“ skatina mąstyti kūrybiškai, susapnuoti laukines strategijas ir įvaldyti vieną iš unikalių jos rasių. Tai suteikia jums nepaprastai daug vertės jūsų pinigams.
12. Kritimas
Geriausias stalo žaidimas, skirtas solo žaidimams

Žaidėjai: 1-4 | Sudėtingumas: vidutinio sunkumo Laikas įsikurti: 10 minučių | Laikas žaisti: 120 minučių | Amžius: 14+

42,99 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
78,14 USD
Peržiūrėkite „Amazon“
51,99 €
Vaizdas Zavvi
Žiūrėti visas kainas (rasta 5)
Gilumo apkrovos Įtraukimas Puikiai atkuria žaidimus. Užtrunka ilgai
Karas niekada nesikeičia, tačiau „Fallout: stalo žaidimas“ – taip. Su įvairiais uždaviniais, keliomis grupėmis, norinčiomis prisijungti, ir keturiomis dykvietėmis, kurias galite tyrinėti vieni ar su draugais, keli šio RPG užsiėmimai yra vienodi. Remiantis postapokaliptinės vaizdo žaidimų franšizės pagrindu, viskas, dėl ko serija tampa ypatinga, distiliuojama į stalviršio formą – ir tai daroma su stiliumi.

Jos širdyje tai yra žaidimas apie nuotykius. Žaidėjai išvyks į sudegintą Amerikos luobelę (įskaitant regionus, tokius kaip Sandrauga iš „Fallout 4“), išmuš kūną iš kelyje rastų pabaisų ir atliks užduotis, norėdami gauti dar daugiau grobio. Tai yra patenkinama kilpa, net jei pats žaidimas iš pradžių yra pribloškiantis dėl perpildyto taisyklių knygelės. Tai, kad jūsų veiksmai turi pasekmių, yra vienodai tvarkinga; dykvietės likimą spręs grupė, su kuria susiliečiate, ir tai dar labiau padidina statymus.

Jei esate „Fallout“ gerbėjas, šio žaidimo meno kūriniai jus taip pat laimės. Čia rodomos temos yra puikios, tarsi būtų ištrauktos tiesiai iš ekrano prie jūsų stalo. Pavyzdžiui, jūsų sugebėjimus vaizduoja žymi „S.P.E.C.I.A.L“ statistika kartoniniame „Pip Boy“ kompiuteryje, o pinigai gaunami storų „Nuka Cola“ dangtelių pavidalu. Jo modeliai yra vienodai aukštos kokybės, ir tai tik papildo panardinimą.

14. Tokijo karalius
Geriausias šeimai tinkamas stalo žaidimas

Žaidėjai: 2-6 | Laikas įsitaisyti: penkios minutės | Laikas žaisti: 30 minučių | Sudėtingumas: lengva | Amžius: 8+

31,43 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
32,49 €
Vaizdas Zavvi
25,99 svarai
Peržiūrėkite IWOOT
Žiūrėti visas kainas (rasta 4)
Įdomios kauliukų kautynės Socialiniai elementai Linksma tema su mažomis pastangomis Maža strategija
Jei kada nors svajojote siautėti kaip milžiniškas monstras, Tokijo karalius nėra stalo žaidimas, kurio turėtumėte praleisti. Tai leidžia jums valdyti vieną iš kelių liežuviu skruosta žvėrių, trenkiančių per miestą. Žinoma, yra „Godzilla“ ir „King Kong“ analogų, tačiau nepamirškime ir apie „Kosminį pingviną“, kuris savo ledo spinduliu gali užšaldyti priešus. Arba milžiniškas robotas „Cyber ​​Kitty“, kuris iš esmės yra milžiniškas, rožinis „Power Ranger“ mechanikas. Aš, beje, nė vieno iš jų negalvoju; kad žinoti kvailystę yra žavu ir tik viena iš priežasčių, kodėl šis žaidimas yra toks krūvis, todėl jis yra vienas geresnių stalo žaidimų vaikams.

Kita priežastis yra lengvai suprantamas žaidimas, tinkantis bet kokio amžiaus žmonėms. Iš esmės jūs konkuruojate su savo draugais pabaisomis, kad būtumėte tas, kuris atlieka sumušimą kiekvieną posūkį. Tai uždirba jums taškų, kaip ir kortelių, kurios reiškia nesąžiningą masinį naikinimą, pirkimas. Nori kovoti su žaidėjais? Dar daugiau kortų patobulina jūsų monstrą tokiomis jėgomis kaip papildomos galvos, nuodų nerija ir spygliuota uodega, kuria galite kovoti.

Tokijo karaliuje taip pat yra socialinis elementas; galite susivienyti su konkurentais, kad nuverstumėte tą, kas trypia per miestą, leisdamas jums įsimylėti lengvą nugarą. Nesvarbu, ką pasirinksite, visa tai bus išspręsta per „Yahtzee“ stiliaus mechaniką, kurį galite bet kam paaiškinti per kelias sekundes.

1 vaizdas iš 3

(Vaizdo kreditas: „Czech Games“)

(Vaizdo kreditas: „Czech Games“)

(Vaizdo kreditas: „Czech Games“)
15. Kodiniai vardai
Geriausias ledlaužio stalo žaidimas

Žaidėjai: 2-8 | Laikas iki sąrankos: 2 minutės Laikas žaisti: 15 minučių | Sudėtingumas: lengva | Amžius: 10+

Nėra informacijos apie kainą
PATIKRINKITE AMAZONĄ
Bet kas gali gerai žaisti skalę daugiau žmonių Tylus prastovos Atsitiktinai savavališkas galutinis žaidimas
Daugelis vakarėlių žaidimų veikdami remiasi kvailumu ar smulkmenomis. Kodiniai pavadinimai yra sumani alternatyva, kuri į granatą įmeta strategiją. Vienas žaidėjas sugalvoja vieno žodžio užuominas, kurios nukreipia komandos draugus link tam tikrų kortelių, išdėstytų tinklelyje, ir ši nuoroda gali būti bet kokia (ji gali rimuotis su taikiniu, sudaryti sudėtinį žodį ar būti sinonimu). Tačiau už tai neleidžiama duoti jokių užuominų. Iš esmės, pasiruoškite išprotėti stebėdami, kaip jūsų komanda kalba apie teisingus atsakymus. Tai ir linksma, ir piktina.

Taip pat sunkiau sugalvoti užuominas, nei skamba, o tai sukelia ramybės akimirkas, kai žaidėjai beviltiškai galvoja apie nuorodas. Nors tai gali būti per daug apgalvota tikram kelių atsikėlimui, tačiau puikiai tinka vėlesniam vakarui, kai viskas baigiasi. Tai taip pat puikus ledlaužis; sužinoję kažkieno užuominos samprotavimus, galite išmokti daug apie juos (pavyzdžiui, jie gali susieti žodį „mėlyna“ su „pienu“, nes yra „Žvaigždžių karų“ gerbėjai).

Galiausiai yra daugybė alternatyvų, jei šnipų tema tai daro ne jums – galite pasirinkti versijas, pagrįstas „Marvel“, „Disney“ ir kt.

1 vaizdas iš 3

(Vaizdo kreditas: „Fantasy Flight“)

(Vaizdo kreditas: „Fantasy Flight“)

(Vaizdo kreditas: „Fantasy Flight“)
16. Arkhamo siaubas: paskutinė valanda
Geriausias siaubo stalo žaidimas

Žaidėjai: 1 – 4 | Sunkumas: sunku | Laikas įsikurti: 5 – 10 minučių | Laikas žaisti: 30 – 60 minučių | Amžius: 14+

33,94 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
Unikali mechanika Įspūdingai įtempta Labai atkartojama Kompleksas
Jei žaidėte daug stalo žaidimų, greičiausiai vienu ar kitu metu susidūrėte su „Arkham Horror“ serija – jų yra daugybė. Remiantis H.P. Lovecraftai, jie dažniausiai bando atremti kultūrininkus, norinčius pasiekti pasaulio pabaigą per tarpdimensinius Cthulu ir kitų siaubus. Tik šį kartą jiems tai pavyko.

Apokalipsei kvėpuojant mums kaklu, dabar turite tik aštuonis posūkius, kad pakeistumėte iškvietimo ritualą. „Arkham Horror: Final Hour“ yra daug greitesnis įrašas nei jo pirmtakų. Tačiau tai yra tiek pat malonu, kiek kooperacijos patirtis. Nors dėl mechanikos sudėtingumo tai gali būti didžiulė, jie yra pakankamai protingi ir unikalūs, kad suteiktų šiam žaidimui išliekamąją galią.

Be to, apčiuopiama įtampa, kurią ji sukelia per 30–60 minučių. Šansai visada yra prieš jus, o tai daro pergalę mielesnę.

Skaitykite daugiau: „Arkham Horror: Final Hour“ apžvalga

1 vaizdas iš 3

(Vaizdo kreditas: Lillibud)

(Vaizdo kreditas: Lillibud)

(Vaizdo kreditas: Lillibud)
17. Paslaptis
Geriausias paslaptingas stalo žaidimas

Žaidėjai: 2-7 | Sunkumas: vidutinio sunkumo Laikas iki sąrankos: 5 minutės | Laikas žaisti: 30-45 minutės

39,96 USD
PERŽIŪRĖTI AMAZONE
34,49 €
Vaizdas Zavvi
29,99 svarai
Peržiūrėkite IWOOT
Žiūrėti visas kainas (rasta 4)
Keista idėja Gražūs meno kūriniai Stebėtinai juokinga, kai kuriems gali būti per keista
„Clue“ gerbėjai, surenkite – tai puiki alternatyva norint patekti į dantis. „Mysterium“ yra klasikinis baltas drabužis, pastatytas sename dvare