A Geriausi mediniai žaislai tėvams, kurie nebegali paimti plastiko
„Lastic“ žaislai gali būti nuostabūs (žr. „Hot Wheels iD track“ arba „Juno“ – dramblio kūdikį). Tačiau daugelis šiuolaikinių tėvų ieško medinių žaislų, kurie yra labiau apgalvoti, mažiau medžiagų ir geresnio dizaino. Tikroji medinių žaislų nauda yra ta, kad jie daro tą, ko nedaro plastikiniai žaislai – su savo šviesomis, garsais ir bezdaliuojančiu garsu: skatina vaikus užpildyti spragas, pasitelkiant zalios peles savo fantaziją. Nors atviras vaizduotės žaidimas gali skambėti kaip beprasmis madingas žodis, žaislai, verčiantys vaikus kurti medine virtuvele savo istorijas ir pasitelkti fantaziją, iš tikrųjų skatina daugiau mokytis.

medinai zaislai

Mediniai žaislai taip pat linkę jaustis asmeniškesni nei jų plastikiniai kolegos. Pasak Aplinkos apsaugos agentūros, plastiko pripildytame pasaulyje – apie 2014 m. Išmesta apie 33 mln. Tonų – medinis žaislas vaikams atrodo medinis arkliukas naujas, senamadiškas ir ekologiškesnis. Tačiau neapsigaukite dėl jų „Instagram“ estetikos ir populiarumo, mediniai žaislai paprastai nėra tvaresni už jų plastikinius atitikmenis. Nebent tie mediniai žaislų kaladėliai yra raižyti, nedažyti dreifuojanti mediena, kuri atsirado jūsų kieme, užuot gabenama tarpvalstybiniu mastu, jūsų medinis kaladėlis turės poveikį aplinkai (ir, nors, taip, biologiškai suirs dėl prastos sąvartyno konstrukcijos, tai padaryti reikės dešimtmečių).

Taigi, naudodamiesi šiais mediniais žaislais, galite nesumažinti savo anglies originalus zaislai vaikams pėdsakų, tačiau įvertinsite jų prislopintą estetiką ir paskatinsite savo vaiką pasitelkti fantaziją. Štai keletas geriausių medinių žaislų kūdikiams, mažiems vaikams ir vaikams, kuriuos „Amazon“ gali pasiūlyti.

Geriausi mediniai kūdikių žaislai

„Hape Pound & Tap“ suolas
Puikus medinis žaislas trokštančiam muzikantui. Mažyliai gali  mekardai zaislai sumušti šį nuostabų medinį suoliuką arba išsitraukti klaviatūrą ir ksilofoną ir groti solo. Nepaisant to, šis medinis žaislas padeda 12 mėnesių ir vyresniems medinis arkliukas supynes kūdikiams tobulinti motoriką ir koordinuoti ranką bei akį. Gal net muzikinis įvertinimas.

PIRKTI DABAR 24,63 USD

„PlanToys Sensory Tumbling“, pastelė
Vienas kamuolys yra pilnas trijų mažesnių kamuolių, kurie barškina. Kito viduje yra veidrodis. O trečiasis turi minkštą paminkštinimą. Vaikai žaisdami sužino apie garsus ir tekstūras.

PIRKTI DABAR 28,00 USD

„Jack Rabbit Creations“ mamytė ir kūdikis, žaisliukas, dramblys zaislai 2 metu vaikui

Šis žavingas rinkinys padės lavinti mažylio motoriką, kai jie stumia ir traukia porą pirmyn ir atgal.

PIRKTI DABAR 18,00 USD

„PlanToys“ medinis sankabos trikampis
Šis gražus sensorinis žaislas padeda kūdikiams lavinti smulkiąją motoriką.

kokybiski mediniai zaislai

PIRKTI DABAR 27,49 USD
Tėviškas IQ
Ar planuojate šį rudenį grąžinti savo vaikus į mokyklą?
Taip. Tikiu, kad mūsų mokyklos imasi atsargumo priemonių.
Ne. Mes nemanome, kad yra tinkamų atsargumo priemonių.
Aš dar neesu tikras. Tai priklauso nuo to, kaip viskas vyksta.
Ačiū už nuomonę!
Geriausi mediniai žaislai mažiems vaikams

„Melissa & Doug Fold and Go Wooden Toy Barn“
Šis nešiojamas stabilus svirnas tvartas puikiai tinka gyvūnų  pigu lt žaislai mergaitėms kelyje. Nors techniškai stabilus, šis visiškai sumontuotas medinis žaidimų namelis tinka arkliams, kaip ir kiaulėms, avims ir kitiems fermoms. Virš langų yra barai, skylės virš prekystalių ir šienainis.

PIRKTI DABAR 39,20 USD

Medinė „Hape Fix-It“ įrankių dėžutė
Vienas iš šauniausių įrankių rinkinių ant bloko. Vaikai mėgsta žaisti su realaus pasaulio žaislais, kurie padeda suvokti juos supantį suaugusiųjų pasaulį. Jie mėgsta daužyti daiktus. Sujunkite abu šiuos dopingo įrankių rinkinius.

PIRKTI DABAR 18,75 USD

„Milton & Goose Pasta Play Play“ rinkinys
Pasirūpinkite, kad jūsų mažasis virėjas būtų tinkamai paruoštas naudodamas šį medinį makaronų rinkinį. Tai didžiuosis vieta bet kurioje žaidimų virtuvėje.

PIRKTI DABAR 48,00 USD

„Kinderfeets Cargo Walker“ ir žaislinis vagonas
Nuo vaikštynės iki vagono iki „pasidaryk pats“ kūdikių vežimėlio – tai keli žaislai viename. Vaikams tai patiks, nes yra tik tiek dalykų, kuriuos galite padaryti (tai reiškia, kad tėvams reikia mažiau dalykų, kuriuos reikia nusipirkti ir pakeisti). Švarus dizainas yra puikus tuščias lapas, skirtas įsivaizduoti naujus žaidimo būdus.

PIRKTI DABAR 73,69 USD

Lovevery nustatytas blokas
Visi blokai, kurių gali prireikti jūsų vaikui. Šie gražūs mediniai kaladėlės idealiai tinka atviram apsimestiniam žaidimui, kurį ekspertai rekomenduoja mažiems vaikams.

PIRKTI DABAR 90,00 USD
Geriausi medinių žaislų automobiliai

„Candylab Toys Woodie Wagon Redux“ medinis automobilis
(Daugiausia) medinis automobilis, kuris taip pat yra dizaino pavyzdys. Septynių colių ilgio automobilyje yra tikros padangos, ABS plastikiniai ratlankiai ir metalinės ašys, kurios suteikia jo mediniam kėbului ypatingą įspūdį. Žaisdami su žaisliniais automobiliais, vaikai naudojasi sunkiaisiais ir smulkiaisiais motoriniais įgūdžiais, tiesiog juos judindami.

PIRKTI DABAR 34,99 USD

Vaizduotės kartos medinis automobilis
Šis medinis žaislinis automobilis yra pakankamai tvirtas, kad mažos rankos galėtų jį apvažiuoti. Šis medinis žaislinis automobilis pagamintas iš buko medienos, turi šarnyrines duris ir liukus. Jis pagamintas iš vieno tvirto medžio bloko, todėl yra patvarus ir atsparus.

PIRKTI DABAR 14,04 USD

„EverEarth Jr. Ramp Racer“. Lenktynių trasa mažiems vaikams ir 4 medienos automobiliai, lenktynių automobilių rampų komplektas
Estetiška alternatyva „Hot Wheels“, ši iš anksto surinkta lenktynių trasa paskatins

Mediniuose žaisluose yra kažkas nepaprastai saldaus. Nors jie nėra tokie prašmatnūs, kaip jų plastikiniai kolegos, jie yra ekologiški ir netoksiški, ir vis tiek sužadins vaiko kūrybiškumą.

mediniai zaislai internetu

Mediniai žaislai taip pat gali atlaikyti daugybę piktnaudžiavimų – juos trankyti, kramtyti ir išmesti per kambarį, ir vis dar gerai atrodo. Kadangi jie yra tokie patvarūs, mediniai žaislai gali trukti keliems vaikams ir net kartoms. Laikykite juos švarius, nuvalydami drėgnu skudurėliu, pamirkytu švelniu muilu arba acto ir vandens tirpalu. Negalima panardinti jų į vandenį – tai gali sukelti medienos patinimą ir skilimą.

Gerų išvaizdos, per amžius žaislų rasite čia:

Kiekviena pusė yra naudojama maksimaliai, naudojant šį 40 blokų rinkinį. Be to, kad sukrautumėte ir nuverstumėte (kas be galo linksma!), Jūsų vaikas taip pat gali rūšiuoti šiuos kaladėles pagal spalvas, išrikiuoti jas raidžių ar skaičių tvarka arba nurodyti savo mėgstamą gyvūną.
Lanksčios juostos sujungia medinius strypus ir karoliukus, kad sukurtų šią į molekulę panašią struktūrą, kurią smagu totsams griebti, kandžioti, traukti ir šveisti. Nerimaujate dėl to, kad šis natūralus barškutis erzina? Tai ne: barškutis yra subtilus ir kyla iš karoliukų, susisukusių, kai jie slenka kartu. (Pastaba: yra ir ryškių spalvų versija.)
Ši grindų sporto salė suteikia mažylio žaidimo laikui tiek minimalizmo, tiek tvarumo. Pagamintas iš indiško kietmedžio ir 100% organinės medvilnės makramo, gražus rankomis. jie lengvai atlaisvins juos nuo rėmo ir pasiims keliaudami kaip vežimėlį ar automobilinę kėdutę.

Šis dviratis nėra tik žavingas; ji skirta augti kartu su jūsų mažyliu! Tai paverčia iš triračio į mažą dviratį dideliu dviračiu, o be pedalų konstrukcija reiškia daug balansavimo praktikos. Pagamintas iš beržo ir eukalipto medienos (su lygiomis pneumatinėmis guminėmis padangomis), šis važiavimas yra lengva prabanga, kuri neabejotinai turi paveldo potencialą. Geras kaladėlių rinkinys yra žaidimų kambario pagrindiniai elementai, kuriuos jūsų vaikas naudos ateinančius metus, bet kaip bus blokų rinkinys, kuris yra ne tik blokų rinkinys? Sukurtas tėvų mėgstamo prekės ženklo „Lovevery“ vaiko raidos ekspertų, šiame rinkinyje yra 70 paveldo kokybės medinių 18 skirtingų atspalvių ir formų gabalų, kurių visas apdailintas netoksiškais dažais. Taip pat yra gidas, kuriame rasite 20 etapų veiklų, padedančių mažyliui išmokti žaidžiant, ar tai būtų krovimas, ar rūšiavimas, ar net vagono statyba.

Šios paprastos augintinio formos yra puikus pirmasis galvosūkis mažyliams. Dideles rankenėles lengva suvokti mažoms rankytėms, o po gabalėliais esantys paveiksliukai padeda nukreipti mažuosius į tinkamą vietą. Taip pat yra keletas kitų temų, tarp kurių yra žuvų dubuo, safaris ir transporto priemonės.
Send feedback