A 25 geriausi lavinamieji žaislai vaikams ir edukaciniai žaislai pasak ekspertų, tėvų ir tikrų vaikų
Mes esame žaislų specialistai. Mūsų misija yra praturtinti šeimas ir suteikti „Išmanesnį žaidimo būdą“, įkvepiant kūrybiškumui ir sužadinant smalsumą. Mes kuriame ir kuruojame pasaulinės klasės žaislus ir žaidimus, tuo pačiu suteikdami nepaprastą klientų patirtį. Nesvarbu, ar perkate Kalėdas, ar Hanuką, ar ypatingą gimtadienį, turime žaislų ir žaidimų, kurie pakeis vaiko gyvenimą. Mūsų apdovanojimus pelnę  mokomieji žaislai yra pagrindas, kurio reikia jūsų vaikams, norint sukurti mokymosi ir smalsumo lavinamieji zaislai nuo 3 metu

pagrindą, kuris išliks visą gyvenimą.

mokomieji zaislai vaikams

lavinamieji zaislai nuo 1 metu

Įsigykite geriausių išbandytų žaidimų, žaislų ir įvairių įgūdžių turinčių užsiėmimų. Štai paslaptis, kurią tėvai nenori pripažinti: dauguma vaikų žaislų tam tikru būdu yra mokomieji. Net ir pats begėdiškiausias, licencijuotas televizijos ar filmų sujungimas, jei tai įtraukia vaikus į jų vaizduotės pasaulį, skatina apsimesti žaidimą ar skatina vaidinti, turi tam tikrą vertę. Bet mes pripažinsime, kad kai kurie lavinamieji zaislai kudikiams turi daugiau mokomosios vertės nei kiti, ir jei jūs norite dirbti su vaikais su konkrečiais įgūdžiais arba sukurti naująją dominančią sritį, galbūt norėsite patikrinti šiuos vaikams skirtus žaislus.

Mūsų gero namų tvarkymo instituto profesionalai (ir mamos!) Rado žaislų, kurie puikiai  lavinamieji zaislai kudikiams

įvertina tiek linksmybes, tiek pramogas. Komanda praleido visus metus susitikdama su žaislų kompanijomis, norėdama sekti naujausius ir geriausius pasiūlymus, o tada ragina geriausius žmones juos perteikti „Mažojoje laboratorijoje“, kad jie būtų saugūs, patvarūs ir gerai sukonstruoti. Mes tikimės, kad žaislas turi įgūdžių formavimo ypatybių įvairiuose vystymosi įgūdžiuose, įskaitant fizinius (didelę ir smulkiąją motoriką), edukacinius (matematika, skaitymas, rašymas) ir socialinius bei emocinius (posūkis, vaidmuo). įgūdžių. Iš ten mes patvirtiname geriausias atrankas su tikraisiais ekspertais – vaikais! Čia yra lavinamieji zaislai nuo 2 metu

mūsų mėgstamiausi mokomieji mokomieji žaislai vaikams 2020 m., Pradedant kūdikiais, pradedant mažyliais ir baigiant mokyklinio amžiaus vaikais. Ir, jei jūs ieškote idėjų, skirtų konkretaus amžiaus žaislams, peržiūrėkite mūsų žaislų apžvalgų biblioteką. Juokis ir mokykis „Smart Stages Piggy Bank“

lavinamieji zaislai

ŽUVININKO KAINA
ŽUVININKO KAINA
amazon.com
23,90 USD
APSIPIRK DABAR
Amžius 6 mėn

Vaikai atidaro piggy banką, kad pašalintų lavinamieji zaidimai internete

spalvingas, sunumeruotas monetas. Žaislas gali leisti daugiau nei 40 linksmų dainų, melodijų ir frazių, kad galėtų bendrauti su vaiku. Kūdikio stadijoje vaikai naudojasi savo smulkiosios motorikos koordinavimo įgūdžiais, tuo pačiu įdėdami monetas į banką. Pagyvenę jie gali tai naudoti mokėdami skaičiuoti ir pridėti.

Geriausi lavinamieji žaislai ir dovanų idėjos vaikams 2020 m. – pagal amžių
Žaislų parduotuvė
Atnaujinta 2020 m. Rugpjūčio 16 d
pateikė Ronaldo Tumbokon

Edukaciniai žaislai ilgesnį laiką įtraukia jūsų vaiką, nes jie maitina jo smegenis alkaną nervinės stimuliacijos. Dar svarbiau tai, kad edukacinių dovanų poveikis išlieka visą gyvenimą. Šios dovanos suteikia jam pirmąją vietą skaitymo, matematikos originalus zaislai vaikams

ir gamtos mokslų srityje. Jie ugdo jo meilę mokymuisi, svarbiausią požiūrį, kad jūsų vaikas augtų protingas. Puiki edukacinė dovana netgi sukelia jūsų vaiko aistrą visą gyvenimą.

Toliau pateikiami naujausių ir geriausių įdomių lavinamieji kilimeliai

mokomųjų žaislų ir dovanų, kurias galima įsigyti internete, pasiūlymai kūdikiams iki mokyklinio amžiaus vaikams. Kiekvienas vaikas yra skirtingas, todėl peržiūrėkite visą sąrašą ir raskite, kas jūsų vaiko intelektui bus naudingiausia.

Būtinai spustelėkite nuotraukas, kad patektumėte originalus zaislai vaikams

į išsamią informaciją apie produktą.

Galite pereiti prie rekomendacijų, atsižvelgdami į vaiko amžių:
Kūdikiai (nuo 0 iki 1 metų)
Maži vaikai (nuo 1 iki 3 metų)
Ikimokyklinio amžiaus vaikai (nuo 3 iki 5 metų)
Mokyklinio amžiaus vaikai (nuo 5 iki 12 metų)

Mokomieji žaislai kūdikiams (nuo 0 iki 1 metų):
Pirmieji metai kaupia taurės žaislus
Žaislai, kuriais gali mėgautis jūsų kūdikis, gali būti paprasti ir nebrangūs. Kupriniai puodeliai yra mokomieji kūdikių žaislai, kurie ją sužavės ir linksmins. Jūsų kūdikiui bus malonu juos sujungti, sukrauti, apversti arba paslėpti vienas po kito. Proceso metu ji patirs daug vystymosi žaidimų, įskaitant rankų ir akių koordinavimo bei problemų sprendimo įgūdžių lavinimą, motorinę kontrolę, o jei žaisite su kūdikiu, net lavinsite jos kalbą.

Manhatano žaislų „Winkel“ barškutis ir jutiminis dantukų žaislas
Šis žaislas ne tik nuramins skaudančias jūsų dantenas ir dantis, bet ir džiugins bei paskatins jūsų kūdikio regėjimą daugybe spalvų. Šis žaislas pagamintas iš be ištisinių plastikinių kilpų be BPA, kuris taip pat skatina sukibimą ir žaidimą dviem rankomis. Taip pat yra centrinis kubas, kuris yra malonus barškutis, mokantis jūsų kūdikį apie patikimą priežastį ir pasekmę.

Fisher-Price Rattle ‘n Rock Maracas
Šis spalvingas žaislas skirtas purtyti, kad jūsų kūdikis galėtų būti apdovanotas barškėjimo garsais. Griebimas ir barškinimas treniruos jūsų kūdikio pagrindinę motoriką. Be to, spalvingas žaislo dizainas su įvairiomis spalvomis, faktūromis ir smagiais barškėjimo garsais paskatins jūsų kūdikio vystymąsi.

lavinamieji zaislai vaikams internetu

„VTech Baby Lil’ Critters Moosical Beads “
Ši „mošikiška“ švelnaus žaislo karvė siūlo vaizdinę, garso ir lytėjimo stimuliaciją, padedančią uždegti jūsų kūdikio smegenų neuronus. Jame yra įvairių audinių tekstūrų, kurios stimuliuoja jūsų kūdikio prisilietimo pojūtį. Jis groja daugiau nei 30 dainų, melodijų, garsų ir frazių. Jame taip pat yra užčiuopiamas karoliukų žiedas su apšvietimo mygtukais ir besisukantis kvadratas, kuris stimuliuoja jūsų kūdikio smulkiąją motoriką.

„Sassy Developmental Bumpy Ball“
Geriausias žaislas jūsų kūdikiui yra tas, kuriame ji gauna labiausiai amžiui pritaikytą jutimo ir psichinę stimuliaciją ir lavina motoriką. Šis nebrangus žaislas pasižymi ryškiomis spalvomis ir drąsiais raštais, kad būtų galima vizualiai stimuliuoti, skaidraus plastikinio galo viduje yra kelių spalvų karoliukai, kurie purtant sukelia barškėjimą, ir lengvai suvokiami kauburėliai, skatinantys kūdikį laikyti, mėtyti ar vartyti kamuolį.

Pirmieji „Fisher-Price Baby“ blokai ir „Rock Stack“ rinkinys
Ryškios spalvos kaladėlės yra puikūs žaislai lavinamieji, nes tai suteikia spalvų, formų ir dydžių patirties. Kūdikiams patinka kišti kaladėles į kibirą arba tiesiog mėtyti juos. Formos rūšiuotojas juos linksmai supažindina su ankstyvais problemų sprendimo įgūdžiais. Kraunamas žaislas moko kūdikius seriacijos, matematinės koncepcijos, kuri apima logišką dalykų organizavimą ar užsakymą. Norėdami pasiekti geriausią efektą, žaiskite su savo kūdikiu ir parodykite jam daugybę kūrybingų būdų žaisti su šiuo klasikiniu žaislu.

„VTech“ mokymasis sėdint prie stovėjimo
Tėvams patinka šis unikalus ir spalvingas „VTech“ žaislas, nes jis skatina jų 9 mėnesių ar vyresnius kūdikius stovėti ir vaikščioti. Be to, šis spalvingas žaislas su daugybe aktyvumo centrų ilgą laiką įtraukia roplius į sensorinius stimuliuojančius žaidimus, nesvarbu, ar jie sėdi, ar stovi. Tokie žaislai, kurie skleidžia garsus ir reaguoja į kūdikių veiksmus, suteikia kūdikiams kontrolės jausmą ir lavina jutimo įgūdžius bei koordinaciją. Ir, žinoma, kūdikiams patinka stumdyti šį vaikštynę visame name.

SUSIJEDS: GH instituto duomenimis, geriausi STEM mediniai žaislai vaikams

GERIAUSIAS KŪRIKIŲ PASTATO ŽAISLAS
„Mega Bloks“ 80 dalių didelis statybinis krepšys

MEGA
MEGA
amazon.com
24,99 USD
14,90 USD (40% nuolaida)
APSIPIRK DABAR
1 ir daugiau metų

edukaciniai žaislai vaikams

Šiame klasikiniame 80 dalių pastatų komplekte yra įvairių formų ir spalvų kaladėlės, skirtos vaikams statyti bet kokį svajonę. Testuotojai sumušė viską, pradedant bokštais ir traukiniais, baigiant pilimis ir gyvūnais. Šis rinkinys puikiai padeda lavinti stambiąją motoriką ir skatina atvirą kūrybiškumą. Be to, pasibaigus grojimo laikui galite lengvai laikyti gabalus kelionėms tinkamame krepšyje.

Reklama – toliau skaitykite žemiau

GERAS NAMŲ PRIEŽIŪROS ŽAIDIMŲ APDOVANOJIMAS
Smaigalys „Fine Motor Hedgehog“

MOKYMOSI IŠTEKLIAI
MOKYMOSI IŠTEKLIAI
amazon.com
14,99 USD
APSIPIRK DABAR
Amžius nuo 18 mėnesių

Šis mielas ežiukas padeda gerai koordinuoti motoriką, nes vaikai turi įdėti spalvotus smaigalius į skylutes skirtingais kampais. Tai taip pat puikiai tinka skaičiavimams ir spalvų atpažinimui. Tėvams patiko, kad antklodės lengvai laikomos nugaroje, kad neprarasite gabalų!

SUSIJEDS: Geriausi žaislai mergaitėms, turintiems autizmą

GERIAUSI MOKYKLŲ ŠVIETIMO ŽAIDIMAI
Skaičiuok ir mokykis sausainių indelį

MOKYMOSI KELIONĖ
MOKYMOSI KELIONĖ
amazon.com
26,82 USD
APSIPIRK DABAR
2 ir daugiau metų

Naudodami šį elektroninį slapukų indelį vaikai mokosi atpažinti skaičius ir suskaičiuoti iki dešimties. Jie praktikuoja smulkias motorikos žinias įdėdami slapuką, o kai tai padaro, indelyje nurodomas skaičius, esantis ant slapuko, todėl skaičiaus mokymasis sustiprinamas.

Geriausias skaičiavimo žaislas mažyliams
„LeapFrog“ numeris „Lovin ‘“ orkaitė

LEAP VARLĖ
LEAPFROG
amazon.com
19,99 USD
APSIPIRK DABAR
2 ir daugiau metų

Daugumai vaikų patinka viskas, kas susiję su maistu ar muzika, todėl ši dainuojanti krosnis tikrai patiks miniai. Tai puikiai tinka ankstyviems matematikos įgūdžiams, tokiems kaip skaičiavimas ir trupmenos, nes vaikai skaičiuoja picos gabalėlius arba nustato orkaitės temperatūrą iki tam tikro skaičiaus. Premija: visas dalis galite įdėti į orkaitę, kad būtų lengviau jas organizuoti ir transportuoti.