A

Geriausi minkšti žaislai kūdikiams ir vaikams
Pirkti dovanas vaikams gali būti sunku, nes bandote rasti tai, kas tinka jų amžiui, yra įdomu, skatina ir įdomu.

Minkštas žaislas ar pliušinis žaislas yra puikus pasirinkimas Gariunai zaislai

mažiems vaikams ir kūdikiams, nes jis veikia kaip patogumas ir gali būti Mekardai zaislai

naudojamas skatinant vaidmenų žaidimus. Visada būtinai patikrinkite etiketę, kad įsitikintumėte, jog žaislas atitinka vaiko amžių, kai kurie gali smaugti pavojus ir neturėtų būti palikti be priežiūros, kai liečiasi su kūdikiu ar labai mažu vaiku.

minksti zaislai internetu

Minkštas žaislas gali įkvėpti apgaulės ir kūrybiškumo pasaulį ir dažnai yra daiktas, kuris gali išlikti gražiu prisiminimu jų gyvenime dar ilgus metus. Jei pasirinksite tiek daug dydžių ir formų, neilgai truksite, kol rasite geriausią, atitinkantį  Zaislu parduotuve

minksti zaislai

jūsų vaiko skonį, jei nepasiklysite tokiose minkštų žaislų džiunglėse.

Nesvarbu, ar perkate savo vaikui, ar draugui, ar net sau, mūsų kailinių draugų pasirinkimas jus Jonelis ir ko

aprėpė. Į savo sąrašą įtraukėme skirtingus kainų taškus, todėl Pliusiniai meskinai

yra minkštų žaislų tiems, kurie purškia, taip pat yra keletas Dideli pliusiniai zaislai

biudžetui palankių variantų.

„Hamleys“ minkšti žaislai
O būti Hamleyso vaiku, tai tikrai yra svajonių dalykas. Vieno geriausių internetinių minkštų žaislų pasirinkimų dėka galite tą magiją parsinešti namo laiku per Kalėdas. Vienas iš mėgstamiausių minkštų žaislų „Hamleys“ yra gyvūnų, surikatų, povų, flamingų ir net dešrinių šunų asortimentas. Sunku išsirinkti mėgstamiausią, tačiau „Jelly Odell Octopus“ yra per mielas, jau nekalbant apie vardą.

hamleys-y-soft-toy-best.png
Parduotuvė „Hamleys“

„Hamleys Giant Pink“ vienaragis
Šis negabaritinis vienaragis, be abejo, bus didelis smūgis per šias Kalėdas, vis dėlto tai buvo vienaragio metai, ar taip pasakė didžioji gatvė. Jei jūsų ūgis yra 77 cm, o ilgis – 110 cm, galite apsvarstyti galimybę įsigyti ausų kamštelius šalia šio putlaus ir pliušinio žaislo, kuris padės numalšinti džiaugsmo klyksmus, kai jūsų mažylis nuplėšia vyniojamąjį popierių. Tik pažvelk į tas akis, Hamleys milžiniškas rožinis vienaragis yra tarsi fantazija, išsipildžiusi šiais metais populiariausioje mitinėje būtybėje. Gaukite, kol jis tęsis.

hamleys-milžinas-rožinis-vienaragis-minkštas žaislas..png
70 svarų sterlingų | Hamleys | Pirkite dabar

Jellycat Bashful Zuikis
Dėl nenugalimai švelnaus kailio ir gausaus „Jellycat“ perkamiausio „Bashful Bunny“ dydžio jis tampa mūsų mėgstamiausiu glamonių žaislu. Mažiesiems garantuotai bus smagu žaisti su tomis lavinamieji žaislai mielomis ilgomis flopinėmis ausimis. Užpildytas poliesteriu, šis  spalvingas smėlio spalvos žaislas tinka bet kokio amžiaus žmonėms ir gali būti plaunamas rankomis, jei jis taps rausvas. Kiti šio prekės ženklo „Bashful Bunny“ asortimento dydžiai yra mini, maži ir vidutiniai.

jellycatsofttoy.png
£ 50 | Baltoji kompanija Pirkite dabar

„Disney“ minkšti žaislai
Jei nematėte „Disney“ internetinės parduotuvės, laukiate žavingo malonumo. Pirmą kartą visi „Disney“ bendradarbiavimai buvo talpinami vienoje supaprastintoje svetainėje. Galite lengvai ir laimingai pasimesti nuostabiame pasaulyje, kuriame „Disney“ slenka iš vieno puslapio į kitą, tačiau negalima pamiršti ir pliušinių žaislų. Vis populiarėjantis dygsnis yra vienas iš perkamiausių ir tiesiog pažvelk į jį, per mielas! Lotso iš „Toy Story“ ir, žinoma, „Disney“ matriarchas Minnie Mouse yra tik keli šios garsios personažų šeimos nariai. Jei jūsų mažylis (ir būk sąžiningas, jūs taip pat) ieškote šviesaus ir gyvybingo, minkšto ir švelnaus žaislo, tuomet negalite suklysti su „Disney“.

disney-toys.png
Parduotuvė „Disney Soft Toys“

„Peppa Pig Giant Talking“ „Peppa“ minkštas žaislas
Iš visuotinai populiarios televizijos laidos (mes manome, kad jie ją net turi mėnulyje) šis „Peppa Pig“ žaislas tikrai pateks į masinį 22 colių ūgį. Be to, kad linksmas žaislas yra minkštas ir švelnus, jis taip pat turi frazių iš tokios serijos kaip „Aš esu Peppa Pig“. Jei jūsų gyvenime yra „Peppa“ gerbėjas, jie imsis kulnų dėl šio naujausio papildymo.

peppapigtoy.jpg
£ 16 | Argos | Pirkite dabar

Minkštas žaislas „Steiff Pinky Flamingo“
Pasteliniu rausvu atspalviu šis „Flamingo“ žaislas taps naujuoju jūsų mažylio draugu. Jis yra 30 cm ūgio, šypsosi rankomis ir kojomis. Žaislas taip pat yra kolekcionavimo objektas, iš kurio minksti zaislai galima rinktis daugybę įvairių gyvūnų. Šiemet flamingai buvo labai paklausūs, kalbant apie minkštus žaislus, galbūt vaikui gerai jaučiasi plazdančios kabančios kojos ar ilgas išlenktas kaklas, tačiau net ir suaugę mums šis labiau patinka.

flamingotoy-0.jpg
£ 49,90 | Johnas Lewisas | Pirkite dabar

Minkštas žaislas „Jellycat Larry Lobster“
Šis besišypsantis pliušinis žaislas, pavadintas Larry Lobster, buvo pažymėtas kaip „draugiškiausias iš vėžiagyvių“. Nors omarai tradiciškai gali turėti kietus kevalus, šis yra minkštas ir puikiai tinka glamonėms. Kas negalėjo nesišypsoti žiūrėdamas į tą veidą?

lobstertoy.jpg
22 svarai | Johnas Lewisas | Pirkite dabar

„Aurora World Stegosaurus 17“ minkštas dinozaurų žaislas
Pažadinkite savo vaizduotę ir paskatinkite daugiau sužinoti apie mokslą ir istoriją naudodami šį „Stegosaurus“ žaislą. Minkštas žaislas yra spalvingas ir mielas, jį galima nusipirkti kartu su „Brachiosaurus“, „Parasauroloph“

12 geriausių minkštų žaislų
Sužinokite, kuriuos minkštus žaislus mūsų kūdikių ir vaikų testuotojai (ir jų mamos) įvertino geriausiai už kainos ir kokybės santykį bei „glamonės faktorių“ mūsų 2020 m. Žaislų apdovanojimuose
„MadeForMums“ apžvalgos yra nepriklausomos ir pagrįstos patirtimi bei bandymais. Kai perkate naudodamiesi mūsų svetainėje esančiomis nuorodomis, mes galime uždirbti filialų komisinius, tačiau tai niekada neturi įtakos mūsų produktų pasirinkimui.

Kiekvienam vaikui reikia brangaus minkšto žaislo arba 2 – arba 10! – ir nesvarbu, ar tai būtų tradicinis kailinis meškiukas, ar šiuolaikiškas, interaktyvus pliušinis žaislas, kuris kalba ir leidžia juokingus garsus, svarbu tik tai, kad jis yra itin minkštas ir puikiai tinka prie jo prisiglausti.

Čia rasite geriausių minkštų žaislų pasirinkimą, kuriuos išbandė kūdikiai ir vaikai …
1. „Posh Paws Disney“ / „Pixar Toy Story 4“ pliušinis žaislas, 14,99 svarai – geriausia „Disney“ gerbėjams
Amžius: 12m +
Apdovanojimai: „MadeForMums Toy Awards 2019“ geriausias minkštas žaislas – auksas

Kas tai yra: Oficialūs 25 cm / 10 colių „Disney“ / „Pixar“ pliušiniai žaislai, išleisti po naujausio „Žaislų istorijos 4“ filmo. Devyni surinkti, įskaitant naujus „Toy Story 4“ veikėjus. Dydis: 10 ”

Kodėl mes tai mėgstame: jūsų vaikas negali nepatekti į populiariausių filmų „Buzz“, Woody, Jessie ir gaują, kaip tai padarė mūsų bandytojai.

3 metų „Axel“ mama Jenny sako: „Mano sūnui patiko vaidinti vaidybinius žaidimus su jais. Jis lankėsi Bow Peep gamindamas vakarienę Woody ir Buzz žaidimų virtuvėje! Žaislai vaikams internetu yra puikios kokybės. Audinys toks minkštas, o spalvos ryškios ir linksmos. Jie taip pat yra puikūs kelionių dydžiai – keli iš jų atvyko į muziejų kartu su mumis! “

Mes galime pamatyti, kaip vaikai žaidžia su jais iki begalybės ir toliau …

2. „Squishmallows“, 6,99 svarai – geriausiai tinka prieš miegą
Amžius: 3 metai +
Apdovanojimai: „MadeForMums“ žaislų apdovanojimai, 2019 m. Geriausias minkštas žaislas – sidabras

Kas tai: neįtikėtinai minkštų, į zefyrą panašių pliušinių gyvūnų kolekcija, įskaitant Hansą Ežiuką, Gary Žirafą ir Esmerelda Vienaragį – kiekvienas turi „užpakalinę istoriją“, kurią galite perskaityti skvošmallows. Dydis: 7,5 ”

Kodėl mums tai patinka: „Squishmallows“ yra nenusileidžiama, nes tai atrado mūsų mini bandytojai!

5 metų Liūto mama Alina sako: „Liūtas labai myli‘ Mr Squishy ’. Jis daugiausia žaislai mergaitems

naudoja jį miegoti, nes “tai ne tik žaislas, bet ir pagalvė”. „Squishmallows“ dabar yra jo kalėdiniame sąraše, nes J. Squishy reikia šeimos! “

Be patrauklaus, paprasto dizaino, mes labai mėgstame kainą, o „Squishmallows“ yra pats pigiausias. Mes prognozuojame, kad bus ištuštinta daugybė taupyklių, kad išleistumėte šioms…

Įdaryti gyvūnai yra švelnūs ir mieli mediniai žaislai, kurie vaidina svarbų vaidmenį vaiko raidoje. Jie padeda pagerinti fizinį aktyvumą, taip pat rankų ir akių koordinaciją. Įdaryti gyvūnai yra puikus vaikų palydovas. Tam tikru gyvenimo momentu Minksti zaislai kudikiams

dauguma jų prisiriša prie šių žaislų, nes jiems atsirado ypatingas simpatija. Taigi, nesvarbu, ar jūsų vaikas mėgsta purią žirafą, šuniuką ar lokį, galite gauti švelnų, žavų ir minkštą iškamšą, kuris bus jūsų vaiko mėgstamiausias.

Iškamšoti gyvūnai yra ne tik saugūs žaisti, bet ir turi linksmą ir patrauklią išvaizdą, puikiai tinkančią vaiko vaizduotės žaidimams. Įdaryti gyvūnai yra labai universalūs, nes jie skirti ne tik kūdikiams, nes vyresni vaikai ir suaugusieji gali jiems suteikti didelį komfortą ir malonumą. Dėl daugybės rinkoje parduodamų gyvūnų iškamšų gali būti sunku rasti geriausius savo vaikams. Mes pasirinkome keletą geriausių gyvūnų iškamšų, kurie padės jums priimti pagrįstą sprendimą.