A

Geriausi žaislai kūdikiams
Žaidimo laikas yra svarbus kūdikio vystymuisi, ir šie žaislai gali būti didelė pagalba (ir didelė pramoga).
Pirmieji jūsų naujagimio gyvenimo mėnesiai, atrodo, yra susiję su sauskelnėmis, maitinimu ir miegu (arba jų trūkumu).

Bet ar žinojote, kad žaidimo laikas Lavinamieji zaislai

taip pat yra pagrindinė jūsų mažylio raidos dalis? Žaidimo svarba neginčijama nuo pažinimo ir fizinio vystymosi iki emocinio ir socialinio augimo.

Žaisdami bet kokio amžiaus vaikai – net kūdikiai – gali sužinoti apie save ir aplinkinį pasaulį. Ir jūs galite prisidėti prie linksmybių: žaisdami su kūdikiu galite padėti pasiekti svarbius fizinius etapus, išsiugdyti (greitai augančias!) Smegenis, išmokyti emocijų ir socialinių įgūdžių bei paskatinti kalbos tobulėjimą.

Ir tai neturi komplikuotis. Ypač tais ankstyvaisiais mėnesiais, kai skiriate šiek tiek Mekardai zaislai

laiko nusileisti ant parketo žaisti ir skaityti su savo mažyliu, tai gali padaryti didžiulę įtaką. Zaislai kudikiams nuo 6 menesiu

zaislai kudikiams

Kūdikio vystymosi etapai per pirmuosius šešis mėnesius
Yra keletas pagrindinių etapų, kuriuos jūsų kūdikis pradės pasiekti per pirmuosius Zaislai mergaitems

šešis mėnesius. (Turėkite omenyje, kad kiekvienas kūdikis vystosi savo individualiu tempu; tai yra bendras vadovas, tačiau nedvejodami pasitarkite su savo pediatru, jei kada nors turite kokių nors klausimų ar rūpesčių.) Čia yra svarbiausi etapai, kurių reikia ieškoti, CDC ir kaip žaisti gali padėti: Gariunai zaislai

zaislai kudikiams internetu

0–2 mėnesių kūdikiai:
Patys pakėlę galvą
Šypsosi
Užmegzti kontaktą su akimis ir sekti daiktus akimis
Kurkimas ir gurguliavimas
Pasukę galvą garsų link Zaislai vaikams

Pabandykite tai: laikydami minkštą žaislą prieš 2 mėnesių kūdikį pilvo metu, tai puikus būdas padėti galvos, kaklo, šerdies ir regos vystymuisi.

2–4 mėnesių kūdikiai:
Socialiai šypsosi
Veido išraiškų kopijavimas
Burbuliavimas
Pasiekite žaislų viena ranka
Rieda nuo pilvo į nugarą
Žaislo laikymas ir purtymas
Išbandykite tai: paduodami savo keturių mėnesių kūdikiui barškėjimą, galėsite skatinti tokius įgūdžius, kaip pasiekti ir koordinuoti ranką bei akį, kai jie „pabunda“ nuo tų ankstyvų naujagimių dienų.

4–6 mėnesių kūdikiai: mediniai zaislai
Pažvelgus į save veidrodyje
Atsakymas į jų vardą Zaislu parduotuve

Rodomas smalsumas žaislų ir daiktų atžvilgiu (ir bandoma juos suvalgyti!)
Žaislų perdavimas iš vienos rankos į kitą
Riedėjimas į abi puses
Pradžia sėdėti be palaikymo
Išbandykite: greitas, paprastas peekaboo žaidimas su jūsų 5 mėnesių kūdikiu gali pradėti mokyti sudėtingų sąvokų, tokių kaip objekto pastovumas ir socialinis vystymasis.

Rinkdamiesi žaislus naujam kūdikiui, laikykitės saugių, paprastų daiktų, skatinančių tyrinėti ir atvirai žaisti. Tokie dalykai kaip barškučiai ir kiti graibstomi žaislai, kamuoliai, sporto salės ir lentos knygos yra puikus būdas skatinti vystymosi etapus per pirmuosius šešis jūsų kūdikio mėnesius. Yra net svarbių prenumeratos langelių, pritaikytų pagal amžių, jei ieškote šiek tiek daugiau sprogimo už savo pinigus; „Monti Kids“ ir „Lovevery“ dėžės yra ypač malonios vystymosi žaidimams.

Norėdami padėti jums ir kūdikiui pradėti kurti svarbius įgūdžius (ir puikią žaislų kolekciją), mes surinkome mėgstamiausių žaislų sąrašą naujagimiams iki šešių mėnesių ir daugiau.

Barškučiai yra pagrindinė bet kokio kūdikio žaislų dėžutės dalis, o ši Zaislu isparduotuve purtyklių trijulė iškelia švelnumą draugiškų, spalvingų gyvūnų formų pavidalu. Lapė, pelėda ir ežiukas skleidžia savo unikalų barškantį garsą ir pasižymi tekstūruotais guminiais pleistrais, kurie padeda mažoms rankoms tvirtai įsikibti į visą tą drebėjimą.

Didelio kontrasto vaizdai (paprastos formos ir juodai baltos spalvos paveikslėliai) yra labai svarbūs kūdikio regos vystymuisi (šiame sąraše rasite keletą didelio kontrasto elementų). Derinkite tai su švelniomis, švelniomis formomis, liečiamomis tekstūromis ir švelniais varpelių garsais, ir jūs galite pamatyti, kodėl tėvai mėgsta šį daugelio jutimų rinkinį savo pirmiesiems kūdikių žaislams. Remiantis moksliniais vizualinės raidos ankstyvoje kūdikystėje tyrimais, „Manhattan Toy“ žaislai „Wimmer-Ferguson“ gali būti naudojami net nuo ankstyviausių naujagimių dienų.

Kiekvienas iš „Lamaze“ gyvūnų draugų, sukurtas kartu su vaiko vystymosi ekspertais, pasižymi tiek daug dalykų, kuriuos pamėgs jūsų mažylis – ryškios spalvos, raštai ir faktūros, girgždesys, raukšlelės, peekaboo veidrodis, dantis, žvangantys žiedai ir dar daugiau. labai daug gyvūnų, iš kurių galima rinktis (aštuonkojis, povas, net drakonas!) Tai puikus palydovas žaidimo ir pilvo metu, o įmontuoto spaustuko dėka jis puikiai tinka tvirtinti prie vežimėlių ar automobilių sėdynių.

Kūdikio pastatymas ant aktyvaus kilimėlio gali padėti šiek tiek palengvinti pilvo laiką visiems – ir tai yra kelias, kurį reikia žaisti „Lovevery“ žaidimų salėje. Kruopščiai suprojektuotas ir pagrįstas tyrimais, jis auga kartu su vaiku ir skatina vystymosi etapus. Jis taip pat yra su vadovu, kuris supažindina jus su scenai tinkamu žaidimu. Tik minusas? Tai nėra pigu. Lovevery taip pat turi vystomųjų žaidimų rinkinių.

zaislai kudikiams ant lovytes

Geriausi 2020 m. Kūdikių žaislai
Šie spalvingi ir paprasti minksti žaislai gali padėti jūsų kūdikiui vystytis ir juos linksminti.

Ar kūdikiams reikia žaislų?
Naujagimiams iš tikrųjų nereikia žaislų, nes miegas ir valgymas iš tikrųjų yra jų pagrindinis interesas. Tačiau praėjus maždaug trijų mėnesių ribai, daugelis tėvų mato, kaip kūdikiai „pabunda“ ir labiau domisi juos supančiu pasauliu; tai puikus laikas supažindinti juos su smagiais žaislais ir veikla, padedančia jiems atlikti svarbius kūrimo etapus (ir linksminti juos).

Su kokiais žaislais kūdikiai turėtų žaisti?
Realiai, kūdikiai džiaugiasi žaisdami su namų apyvokos daiktais, tokiais kaip mediniai šaukštai ir plastikinės maisto taros, todėl nesijaučia įpareigotas nutraukti žaislų banką. Geriausi žaislai kūdikiams turi savybių, kurios padeda lavinti regėjimą, smulkiąją motoriką ir nuolat didėjantį smalsumą savo pasauliui – ir, žinoma, yra labai saugios.

Štai keletas funkcijų, į kurias reikia atsižvelgti renkantis žaislus savo mažyliui:

Kontrastingos spalvos ir raštai. Kūdikio regėjimas nėra iki galo išvystytas, kol jam nėra maždaug penkių mėnesių. Norėdami padėti jiems pamatyti ir sutelkti dėmesį į daiktus, ieškokite žaislų, kurių spalvos ir raštai yra labai kontrastingi; naujagimiams labiausiai tinka juoda ir balta (lengviausia sutelkti juosteles, šaškių lentą ar paprastus vaizdus), o vyresniems kūdikiams patinka žiūrėti į ryškesnes spalvas.
Skirtingos minkštos tekstūros. Žaislai su satino, aksominės, guminės, nelygios ar purios medžiagos juostelėmis yra puikus malonumas mažiems, graibstomiems pirštams. Kūdikiai dirba su smulkiąja motorika nuo maždaug trijų mėnesių ir vyresni, o dėl įdomių faktūrų labai smagu lavinti tuos įgūdžius.
Saugus kramtyti. Kūdikiai nori viską įsidėti į burną. Viskas. Galų gale ateis laikas, kai jūsų smalsus burbulas bandys suvalgyti kažką ne tokio puikaus (naminių gyvūnėlių ėdalą, nešvarų skudurą, kiliminės dangos dangą ir kt.), Tačiau jūs galite tai kompensuoti įsitikindami, kad kai kuriuos dalykus iš tikrųjų galima graužti, kaip žaislai ir krumpliaračiai, kuriuose nėra kenksmingų chemikalų ir kurie yra pagaminti iš vientisos konstrukcijos (nėra smulkių dalių, kurioms galėtų nulūžti ir užspringti).
Lengva valyti. Žaislai, kuriuos galima plauti mašinoje ir plauti indaplovėse, yra puikūs, kai nenorite praleisti daug laiko skalbdami žaislus rankomis (suprantame, nenorite valyti visą dieną). Taip pat vertėtų patikrinti, ar žaislui sunku išdžiūti iki galo – plastikas, silikonas ir guma yra ypač jautrūs pelėsiams, todėl tuos žaislus reikėtų kruopščiai išvalyti ir džiovinti gana dažnai.
Girdimas. Barškučiai, varpeliai, raukšlės, lopšinės – jei tai skamba, jūsų mažylis atkreips į tai dėmesį. Kūdikiams patinka triukšmauti, o jų smalsumą galite paskatinti žaislais, kurie girdimai reaguoja į jų veiksmus. Jie bus visiškai linksmi, jei purtant jis žvangės, arba gniuždys, kai suspaudžia (pripažink, gali būti, kad ir tu truputį linksminiesi).
Keli linksmi ir ryškūs žaislai bus naudingi, kad atitrauktų dėmesį nuo sunkaus kūdikio ar pilvo laikas būtų malonesnis. Nesvarbu, ar ieškote paprastų rankinių žaislų, skirtų žaisti, ar raminančių pramogų prieš miegą, turime daugybę puikių pasirinkimų, kuriuos galite pasirinkti.

Žaislas „viskas viename“