A Pasak vaikų ir auklėjimo ekspertų, 23 geriausi žaislai mergaitėms
Kadangi vaikai, būdami šešerių, greičiausiai yra darželyje ar pirmoje klasėje, gali smagiau praleisti laiką žaisdami. Kalbant apie žaislus 6 metų mergaitėms, mūsų rekomendacijose atsižvelgiama į visus įvairius jos interesus. Taigi, nesvarbu, ar ji mėgsta žaisti su lėlėmis ir stalo žaidimais, ar eksperimentuoti su robotais ir gleivėmis, čia yra jūsų mažos mergaitės pasirinkimas, kuris gali būti įdomus ir edukacinis.

Siekdami padėti jums rastis žaislai mergaitėms vaikams šiais metais, Gero namų tvarkymo instituto laboratorijos ekspertai per mūsų kasmetinį žaislų bandymą peržiūri šimtus žaislų. Suaugusieji įsitikina, kad kiekviena parinktis yra saugi ir funkcionali, o vaikų testuotojai, kuriuos mes siūlome, padeda mums nuspręsti, kurie iš jų atliks galutinį pjūvį. Kai kurios žemiau pateiktos dovanos yra net ankstesnės „GH Toy Award“ nugalėtojos. Nepamirškite peržiūrėti kitų „Good Housekeeping“ dovanų vadovų, skirtų bet kokio amžiaus vaikams – nuo 2 metų iki paauglių.

mergaitiski zaislai

zaislai mergaitems nuo 5 metu

Tai geriausi žaislai mergaitėms ir dovanos 6 metų mergaitėms 2020 m.
Naudodami šį genialų „Crayola“ meno rinkinį, vaikai gali papuošti piešinius naudodami blizgučius – neįklimpdami į kilimus zaislu isparduotuve ir visus drabužius! Jame yra penki buteliukai „pabarstukų“, šeši buteliai klijų ir 12 popieriaus lapų. Norėdami naudoti, tiesiog papuoškite popieriaus lapą klijais, įdėkite popierių į purtyklę, įpilkite pabarstukų ir tada purtykite! 5 metų ir vyresni
Šis jaudinantis „pasidaryk pats“ muilo rinkinys imituoja tikrą mokslo eksperimentą, todėl jūsų 6 metų mergaitė gali apsimesti, kad dirba vonios produktų įmonėje. Šis „STEM“ žaislas padės jai sužinoti apie tokius dalykus kaip pH lygis zaislu parduotuve ir rūgštys gaminant tikrus liejinius muilus ir vonios bombas. Iš viso jis atliekamas su 10 skirtingų eksperimentų. 6 metų ir vyresni zaislai mergaitems nuo 7 metu

Kiekvienas vaikas mėgsta statyti fortus lietingomis dienomis, todėl ši dovana mekardai  zaislai vaikams internetu  gali pakelti savo forto statybos įgūdžius į kitą lygį. Jis tiekiamas su 69 vienetais, kurie jungiasi vienas su kitu, todėl viskas, ko jums reikia pridėti, yra antklodė viršuje! Ir nesijaudinkite: jame taip pat pateikiamos instrukcijos, kaip padaryti penkis geriausius forto dizainus. 5 metų ir vyresni

Pasak tėvų ir tėvų ekspertų, 22 geriausi mergaičių žaislai ir dovanos 4 metų mergaitėms
4 metų amžius yra didžiausias smalsumo ir socialinių žaidimų metas, todėl svarbu gerai apgalvoti, kokius žaislus šiuo metu veikiate mūsų vaikams. Jei ieškote geriausių žaislų dovanų 4 metų mergaitėms, įsitikinkite, kad ieškote žaislų, kurie jai padės sukurti vaizduotės žaidimą ir socialinius įgūdžius.

originalus zaislai vaikams

Norėdami padėti jums rasti geriausias dovanas vaikams šį atostogų sezoną, mes sukaupėme geriausius žaislus ir dovanas 4 metų mergaitėms, kurias įvertino Geros namų tvarkymo institutas ir tikri vaikai. Mūsų ekspertai keletą mėnesių peržiūrėjo žaislus ir dirbo su vaikų testuotojų grupe ir jų tėvais, kad tinkamai išbandytų saugumą, funkcionalumą ir kokybės veiksnius įvairiuose žaisluose, kad sužinotų, kas geriausiai tinka šiai amžiaus grupei, be to, tai padeda mums tiksliai žinoti kas patinka vaikams!

zaislai mergaitems nuo 6 metu

Nuo „Legos“ iki 2018 m. Žaislų apdovanojimų nugalėtojų iki madingų netikėtų „Blume“ lėlių – šios žaislų ir dovanų idėjos buvo kruopščiai parinktos jūsų dėmesiui ir jūsų vaiko malonumui:
Ieškote geriausių berniukų ir mergaičių žaislų? Nėra lengva visada likti ant žaislų, kuriuos vaikai šiuo metu užvaldo, ar gleivės vis dar madingos? Gali būti dar sunkiau rasti tobulą dovaną, kuri būtų ne tik unikali ir miela, bet ir linksma bei smagi valandų valandas. Po daugelio tyrimų CNET nustatė, kurie edukaciniai žaislai ir dovanos 2020 m. Bus išskraidyti iš parduotuvių lentynų. Šie geriausi mediniai žaislai tikrai sužavės vaikus kiekvienoje amžiaus grupėje, pradedant mažyliais ir baigiant dvyliktukais.

Interaktyvūs gyvūnai, veiksmo figūros, superherojai ir neišdildoma beprotybė, kuri yra gleivių rinkinys, vis dar paklausūs šiais metais, o tokie žymūs prekės ženklai kaip „Playmobil“ ir „Lego“ išlieka geriausiais šaunių žaislų pasirinkimais. Smagūs, nauji technologiniai lavinamieji žaislai, tokie kaip „Osmo“, „Lumies“ ir „#Snapstar“, yra būtini kūrybiško mąstymo žaislai mergaitėms, skirti daugeliui vaikų. „Žvaigždžių karai“ visada yra jėga. O jei tai veiksmas ir nuotykis aktyviems vaikams, kurių jie siekia, mes galime pasirinkti naujausią paspirtuką ir keletą retro riedučių.

30 geriausių žaislų ir dovanų idėjų 3 metų mergaitėms
pateikė Adrina Palmer | Atnaujinta: 2020 m. Rugsėjo 21 d

Norite rasti ypatingą dovaną trejų metų mergaitei savo gyvenime. Bet ką turėtumėte gauti už ją, kad apšviestumėte jos veidą? Nuo motorolerių iki pirkinių vežimėlių ir visko, kas yra tarp jų, gaukite dovaną, skirtą jūsų trijų metų vaikų fantazijai įkrauti ir padėti jai pasiekti savo etapus.

Čia pateikiamas išsamus geriausių žaislų, skirtų 3 metų mergaitėms, sąrašas, sudarytas šeimai ir draugams, kad surastų tinkamą dovaną už tinkamą kainą tinkamai mažai mergaitei. Mes atlikome visą darbą, kad jums nereikėtų praleisti daugybės valandų žaislų internete.

Griebkite puodelį kavos, kai kuriuos savo vaikų saldainius ir mėgaukitės nedideliais apsipirkimais.

Geriausios dovanos 3 metų mergaitėms, kodėl tai geriausias mamos įvertinimas
SOTOGO Snap Beads 270 karoliukų daugeliui projektų, gamina dovanas, moko vikrumo ♥♥♥♥♥
BELEEV 3 rato motorolerio aukštis reguliuojamas, apšviečiami ratai, lauko žaidimai ♥♥♥♥♥
„VTech Record & Learn KidiStudio“ išmokti groti pianinu, linksmus žaidimus, gerai žaisti su broliais ar seserimis ar draugais ♥♥♥♥♥
„Sinuo Little Girls“ kostiumų rinkinys Dėklas / krepšys daiktams laikyti, princesėms ir fėjoms, įmontuotas veidrodis
LEGO Duplo Disney Minnie Mouse Bow Minnie, Daisey, 70 vnt., Įvadas į legus, vaizduotės žaismas ♥♥♥♥♥

zaislai mergaitems

Puslapio turinys
30 geriausių žaislų ir dovanų idėjų 3 metų mergaitėms
1. „SOTOGO 270 Count Snap Beads“ „Pop“ karoliukų rinkinys

„SOTOGO 270“ vienetų papuošti karoliukai „Pop“ karoliukai „Amatų reikmenys“, skirti papuošalams gaminti, norint gaminti žaislus (nereikia styginių) – plaukų segtukas, karoliai, apyrankės ir žiedai, geriausia žaislų dovana

Mažos mergaitės mėgsta papuošalus, tačiau dauguma mamų nėra pasirengusios perduoti savo karolių ir auksinių auskarų. Vietoj to padovanokite jai „SOTOGO 270 Count Snap Beads“ rinkinį. Ši karoliukų pakuotė skirta mažoms rankytėms. Tačiau stebėkite netvarką, nes mergaitės paprastai negimsta tvarkingos ir tvarkingos.

Kitu atveju paimkite fotoaparatą ir padarykite keletą nuotraukų, kuriose dukra gamina močiutės ir brolio karolius. Jis atrodys gražiai priderintame žiedų ir karolių rinkinyje.

Be nuostabių dovanų, kurias dovanos jūsų maža mergaitė, šis rinkinys yra puikus mokomasis žaislas mažoms mergaitėms. Pirma, ji gali išmokti rankų ir akių koordinaciją, vikrumą, modelius ir daug daugiau. Antra, šis 270 karoliukų rinkinys puikiai tinka grupiniams projektams su draugais ar vyresniais broliais ir seserimis.

Galiausiai, daugybė skirtingų stilių ir formų skatina vaizduotę, o tai yra svarbus šių metų etapas.

Nemėgsta
– 270 skirtingų karoliukų, žiedų ir apyrankių
– Komplekte laikymo kibiras su dangčiu
– Moko modelių ir vikrumo
– Puiki grupės veikla
– Nereikia jokių stygų
2. BELEEV 3 ratinis paspirtukas
„Little Tikes Princess Cozy Coupe“ – 30-metis „View“ „Amazon“

Skaitytojo mėgstamiausios iš patyrusios mamytės!
Leisti vaizdo įrašą
Jūsų maža mergaitė tobulina savo pusiausvyros įgūdžius, o tai padės „BELEEV Kick Scooter for Kids 3 Wheel Scooter“. Turint tris vaivorykštės spalvos ratukus, pusiausvyra gali prasidėti kūdikio žingsneliais, kad jūsų maža mergaitė būtų saugi ir išmoktų šiek tiek pasitikėjimo savimi. Šis motoroleris auga su ja iki paauglystės arba 110 kg.

Galite pasirinkti iš trijų skirtingų spalvų, be abejo, jūsų pasirinkimai yra rožinė, violetinė arba mėlyna. Vairas reguliuoja iki 4 augimo lygių. Be to, ratuose yra mirksintys žibintai, kurie tikrai vilios vaikus lauke. O motorolerį galite sulankstyti, kad būtų lengviau laikyti ir keliauti.

Galiausiai pasukti lengva naudojant „liesos valdyti“ technologijas. Geriausia dovana 3 metų mergaitėms, norint išvesti vaikus į lauką.

Daugiau paspirtukų idėjų vaikams rasite čia.

Nemėgsta
– Reguliuojamas iki 4 dydžių – Kai kuriems žmonėms vairas nepatiko
– Trys ratai – Šiek tiek brangu
– mirksi ratų žibintai
– pasisukimas į vairą
– Patogu ir saugu

3. 2 žingsnio lietaus lietaus purslų tvenkinio vandens stalo žaidimų rinkinys
„Step2“ lietaus lietaus purškimo tvenkinio vandens stalo „PlaysetView“ vaizdas „Amazon“

Vaikai mėgsta pursloti ir žaisti su vandeniu, o naudodamiesi „Step2 Rain Rainers Splash Pond Water Table Play“ rinkiniu jie gali lengvai ir saugiai žaisti su vandeniu namuose. Stalas yra pakankamai didelis, kad keturi vaikai galėtų atsistoti ir žaisti, įskaitant mažesnius vaikus.

Čia pateikiamos šios savybės: Yra didelė vandens ąselė ir keletas kitų priedų, tokių kaip antys ir besisukantys vandens ratai. Be to, ši geriausia dovana 3 metų mergaitėms turi didelę bazę ir viršutinį denį, kad būtų smagiau.

Be to, stalas turi unikalią krioklio zoną, panašią į mažą tvenkinį. Mielas mažas užsiėmimų staliukas gali būti dedamas į vidų arba į išorę, bet jei įdėsite jį į vidų, po juo padėkite lašą.

zaislai mergaitei

Nemėgsta
– Pridedami priedai – Sunku surinkti
– Krioklio funkcija – kai kurie klientai skundėsi trūkstamomis dalimis
– Pakankamai didelis keliems vaikams vienu metu – vanduo gali įstrigti viduje
– Galima naudoti viduje arba išorėje
– Mokomasi žaislų ir linksmybių

4. „VTech Record & Learn KidiStudio“
„VTech Record & Learn KidiStudio“ („Frustration Free Packaging“) vaizdas „Amazon“

Jūsų mergina gali tapti kompozitoriumi naudodama „VTech Record & Learn KidiStudio“. Nors ne mergaitiškoje koloje

Geriausių žaislų ir dovanų pasirinkimas mergaitei
Ne visi vaikų žaislai yra sukurti vienodi. Kai kurie yra paprasčiau linksmi ir gauna daugiau žaidimo laiko nei kiti. Tiksliau, rinkdami žaislus 8-mečiams, mes ieškome žaislų, kurie sužavėtų ir paskatintų mažas mergaites mokytis žaidžiant. Per šiuos pirmuosius keletą formaliojo švietimo metų jūsų mažos mergaitės interesai ir galimybės sparčiai plėsis. Štai keletas populiariausių šios amžiaus grupės žaislų rūšių.

Kūrybiškumu pagrįsti žaislai

zaislu internetines parduotuves

Būdamos 8 metų mergaitės pradeda suprasti savo kontrolę aplinkiniame pasaulyje ir imasi kurti būdus. Šį instinktą skatinantys meno ir amatų žaislai ir dovanos gali padėti jiems išsiugdyti daugybę skirtingų įgūdžių ir pasitikėti savimi. Pavyzdžiui, „Crayola Light-up Tracing Pad“ padeda tobulinti piešimo galimybes.

Pasipuošimo žaislai

Mažas mergaites visada žavi drabužiai, papuošalai ir makiažas, kuriuos mato vilkintys motina ir kitos moterys. Šiame amžiuje jiems galima patikėti net keletą tikrų savo grožio produktų. Kūrybiškumo vaikams ištaigingame SPA dovanų rinkinyje yra tikras nagų lakas vandens pagrindu, kuris išsipylus tikrai veikia netvarkant.

Elektroniniai žaislai

Šiame amžiuje merginos gali valdyti sudėtingesnę elektroniką ir įrangą nei ankstesniais metais. Tai reiškia, kad jie yra pasirengę naudoti pažangesnes ir naudingesnes programėles. „Garmin“ „vívofit jr 2“, „Disney Princess Edition“, yra puikus elektroninis laikrodis, turintis daugybę tų pačių funkcijų kaip ir suaugę išmanieji laikrodžiai.

Dabar, kai turite idėjų, ko ieškoti, pateikiame 30 mėgstamiausių žaislų ir dovanų 8 metų mergaitėms.

30 geriausių žaislų ir dovanų idėjų 8 metų mergaitėms 2020 m
1.
Geriausias apskritai:
„Kūrybiškumas vaikams“ ištaigingas SPA dovanų rinkinys
„Kūrybiškumas vaikams“ ištaigingas SPA dovanų rinkinys
vaizdas amazon
Kodėl mums tai patinka: puiki dovana bet kuriai progai – „Creative Creations for Kids“ SPA dovanų rinkinys turi pakankamai medžiagų, kuriomis gali pasidalinti mažiausiai šešios merginos.
Redaktoriaus įvertinimas:

Komplekte yra viskas, ko jūsų mergaitei reikia smagiai SPA dienai su draugais. Šis prabangus SPA rinkinys yra 30 dalių dovanų rinkinys, idealiai tinkantis lepinti ir kurį galima naudoti vėl ir vėl. Merginos gali nagus dildyti, dekoruoti, formuoti ir dizainuoti nagų lipdukais, kad išvaizda būtų nuostabi.

Komplekte yra baterijomis valdomas nagų džiovintuvas, kuris užbaigia visą salono patirtį. Šiame rinkinyje yra vandens pagrindo, mažai kvapo nagų lakas, kuris yra saugus vaikų odai. Vandens pagrindu pagamintą nagų laką galima lengvai nulupti ar nušveisti, nepažeidžiant nagų, tačiau jis gali lengvai apšviesti baldus ar kilimus.

Argumentai “už”
Vaikas patikrintas ir saugus
Nebrangus
Pakanka medžiagos, kad galėtų žaisti bent šešios merginos
Minusai
Gali būti sunku pašalinti nagų laką nuo baldų ar kilimų
2.
Geriausias „Premium“:
Princesės pilies palapinė
Princesės pilies palapinė
vaizdas amazon
Kodėl mums tai patinka: tai graži pilies palapinė, kuri įkvėps jūsų mergaitės vaizduotę, palengvins apsimestinį žaidimą ir skatins kūrybiškumą.
Redaktoriaus įvertinimas:

Daugelis merginų mėgaujasi apsimesdamos princesėmis. Ir jei jūsų mergina yra tarp jų, tai ši didinga princesės pilies palapinė yra puiki dovana. Mažoms mergaitėms šis pilies dizainas paverčia žaidimų kambarį puikia slėptuve ar didinga karalyste. Be to, tai gali pasiūlyti ramią erdvę skaitymui ar miegui. Konstrukcijose yra šviečiančios tamsoje žvaigždės, kurios suteikia daugiau malonumo ir atmosferos nusileidus saulei.

Nors ją lengva laikyti ne vietoje, kai reikia daugiau vietos, ji taip pat gali būti dekoracija mergaitės miegamajame. Pilies palapinė sulankstoma į kompaktišką nešiojimo dėklą, kad būtų lengva nuslysti spintelėje. Pasak vaikų ugdymo specialistų, vaizduotė ir kūrybiškumas prasideda nuo jauno amžiaus, o geriausi žaislai turėtų sustiprinti vaiko vaizduotę, ir ši pilis yra vienas iš tų žaislų!

Argumentai “už”
Gražus dizainas
Aukščiausios kokybės
Jis puikiai sulankstomas į mažą nešiojimo dėklą, kad būtų lengva laikyti ir perkelti
Minusai
Lenkai gali lengvai lūžti
3.
Geriausias biudžetas:
„Kahootz Spirograph Deluxe“ dizaino rinkinys
„Kahootz Spirograph Deluxe“ dizaino rinkinys
vaizdas amazon
Kodėl mums tai patinka: rinkinys įkvepia vaikus ir sukelia aistrą meno ir amatų pasauliui. Tai ugdo meninius įgūdžius ankstyvame amžiuje.
Redaktoriaus įvertinimas:

Su „Spirograph Deluxe“ dizaino rinkiniu jūsų vaikai praleis begales valandų linksmybių. Sukurkite apakinančių meno kūrinių masyvą, naudodamiesi tarpusavyje sujungtais ratais ir pavaromis. Kiekvienas vaikas gali piešti spiralinį ir elegantišką originalaus „Spirograph“ dizainą.

Rinkinys visus metus linksmins visą šeimą. Žvaigždės, širdys ir ašaros yra klasikiniai būdai įkvėpti princesę tapti menininke, kuriant įdomų dizainą. Šis unikalus meno ir amatų žaidimas yra tikras būdas išplėsti savo vaikų mintis jiems svajojant apie naujus spalvų ir formų derinius.

Argumentai “už”
Įtraukta darbo sritis yra patogu
Skirtingas dizainas ir daugybė ratų privers jūsų vaikus užimti ir linksminti
Rinkinys yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas
Visada smagu žaisti
Minusai
Gana nerimtas