AGeriausi žaislai bet kokio amžiaus vaikams
Amžių atitinkantys žaislai, skirti mokytis, žaisti ir tyrinėti akcija
Jei ieškote žaislų, sukurtų įkvėpti, lavinti ir pakurstyti vaizduotę, radote zaislai vaikams pagrindinį žaidimo laiką! „Riebalų smegenų žaisluose“ turime labai unikalią sistemą, kuri padeda jums nustatyti geriausius žaislus vaikams kiekviename amžiuje. Užuot ženklinę žaislus pagal jų rekomenduojamą amžių, mes iš tikrųjų sukuriame ir kuruojame žaislų kolekciją, atitinkančią konkretų amžių. Kitaip tariant, nesvarbu, ar ieškote geriausių žaislų 2 metų vaikams, ar norite į kūrybiškumą orientuotų žaislų 6 metų vaikams, rasite tai, kas skirta mokyti, linksminti ir įkvėpti! zaislu parduotuves

zaislai vaikams nuo 3 metu

Spustelėkite tam tikrą amžiaus grupę, kad rastumėte kūdikių žaislų, mažų vaikų žaislų ir vaikų žaislų, kuriuos specialiai rekomenduoja tėvai, mokytojai ir žaislų gamintojai. Kuo žaislas ypač tinkamas tam tikram amžiaus tarpsniui? Be saugos sumetimų, amžių atitinkantys žaislai turi būti stimuliuojantys ir prieinami. Mes surinkome daugybę produktų apžvalgos duomenų zaislai vaikams nuo 1 metu

(tai pamatysite kiekvieno produkto puslapio Amžiaus tinkamumo grafike), kad galėtumėte rasti tinkamą žaislą.
Geriausio žaislo radimas: be ribų, be rožinių praėjimų

vaikiski zaislai
„Riebalų smegenų žaislai“ taip pat mielai gali padėti surasti nuostabių suaugusių žaislų ir dovanų. Mūsų pasirinkimui praktiškai nėra jokių apribojimų, ir mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti vaikams skirtingus žaislus vaikams, neturintiems Vilniuje, kaune, klaipedoje, panevezyje lyties, bet kokio amžiaus tyrinėtojams. Manome, kad svarbu suteikti vaikams laisvą valdymą tyrinėti ir žaisti be lūkesčių ir apribojimų.

„Riebalų smegenų žaisluose“ esame visiškai orientuoti į šeimą. Tiesą sakant, mūsų įkūrėjai yra vyro ir žmonos komanda, kuri savo verslą pradėjo padedama 10-mečio sūnaus. Mūsų produktai yra skirti suburti šeimą linksmam, produktyviam žaidimo laikui!

Kodėl lavinamieji  žaislai yra svarbūs vaiko raidai
Saugos klausimai
Saugumo klausimai. Garso konstrukcija yra būtina. Bet tai zaislai mergaitems

dar ne visas vaizdas. Svarbu ir vaiko raidos amžius. Saugumas yra

zaislai vaikams nuo 5 metu

bendras darbas. Net saugiausiems žaislams reikalinga suaugusiųjų priežiūra.

Gamintojai privalo paženklinti produktus, kurie kelia pavojų užspringti. Dažniausiai rašoma ĮSPĖJIMAS: PASIKLAPIMO PAVOJUS – mažos dalys. Netinka vaikams iki 3 metų. Tai vienas iš šešių. Kiti taikomi žaislams, kurių sudėtyje yra zaislai berniukams mažas kamuoliukas ar marmuras arba, greičiausiai, rimčiausias pavojus, yra magnetai.

Dar vienas perspėja, kad vaikai iki 8 metų gali užspringti ar uždusti nepripūstais ar sulūžusiais balionais. Kad vaikai su balionais reikalauja suaugusiųjų priežiūros. Saugos įspėjimai įspėja mus apie pavojus. Be to, mediniai žaislai turime atsižvelgti į tai, kur yra mūsų vaikai. Gerai prisimename, kad kai kuriems reikia daugiau laiko, kad išaugtų iš įpročio viską dėti į burną. Nei kaltės, nei gėdos. Kiekvienas vaikas vystosi savo tempu.

Apgalvotas dizainas ir kruopšti konstrukcija
Apgalvotas dizainas ir kruopšti konstrukcija yra geriausių žaidimo įrankių požymiai. Pirmiausia šie požymiai atspindi originalus zaislai vaikams

vaiko raidos supratimą ir vertinimą, kaip vaikai įgyja įgūdžių žaisdami.

Kai žaislas yra gerai pagamintas, jis yra ne tik saugus, bet ir patenkinantis. Tai veikia kaip numatyta. Tai svarbu. Kaip mes norime, kad mūsų įrankiai veiktų gerai, vaikai nori, kad jų edukaciniai žaislai atitiktų jų lūkesčius. Priešingu atveju žaidimas tampa apmaudus ir žaislas metamas į šalį.

lauko zaislai vaikams

vaiku zaislai

Pasak ekspertų, geriausi kūrybiniai žaislai vaikams
Žaislai, skatinantys kūrybiškumą, daro kur kas daugiau, nei paruošia jaunus besimokančiuosius piešti, lipdyti ar vaidinti mokyklos spektaklyje. Jie moko vaikus eksperimentuoti ir spręsti problemas. „Vaikai gyvens pasaulyje, kuris keičiasi ir turi problemų, kurių negalime numatyti“, – aiškina Julie King, knygos „Kaip kalbėti taip maži vaikai klausys“ bendraautorė. “Mes juos išspręsime būdami kūrybingi”. Geriausi žaislai internetu geriausia kaina rodo, kad vaikai „turi informacijos mintyse, lanksčiai mąsto, kai viskas keičiasi, ir naudojasi savitvarda“, – sako Ellen Galinsky, knygos „Mind in Making“ autorė.

Pirštų dažai ir pinto dydžio muzikos instrumentai gali būti pirmieji dalykai, kurie ateina į galvą, kai galvojate apie kūrybinius žaislus (ir tai tikrai yra puikūs variantai). Tačiau yra kur kas platesnis žaislų asortimentas, kuris įkvepia kūrybiškumą, nors ir yra vaikai, įskaitant statybinius blokus, magnetinius papuošalus ir kitus įnoringesnius žaislus. „Kūrybiškumas reiškia ne tik meniškumą“, – sako Kingas. Pasak Vaiko proto instituto klinikinės neuropsichologės Lauros Phillips, geriausi kūrybiniai žaislai yra „atviri, su ribotomis taisyklėmis ar gairėmis ir nėra teisingo atsakymo ar galutinio tikslo“. Žemiau mūsų vaikų psichologų ir plėtros ekspertų grupė rekomenduoja geriausius daugiafunkcinius, atvirus žaislus, kad sužadintų vaikų vaizduotę.

zaislai internetu geriausia kaina akcija

Geriausi statybiniai žaislai
„Lego Classic Medium“ kūrybinė plytų dėžutė
35 USD dabar 26% nuolaida
26 USD
Beveik visi, su kuriais kalbėjomės, teigė, kad klasikiniai „Lego“ kaladėlės puikiai tinka kūrybiškumui skatinti. Vaikų psichologas dr. George’as Sachsas sako, kad žaidimas su „Legos“ „leidžia vaikui kurti savo kūrybines idėjas ir skatina suvokti erdvę“. Ir jam, ir Galinskiui tai patinka, nors vaikai dažnai pradeda kurti modelius, vadovaudamiesi rinkinio instrukcijomis, jie netrukus norės kurti savo kūrinius. Joanna Faber, kita knygos „Kaip kalbėti taip maži vaikai klausysis“ bendraautorė, sutinka: „Vaikai mėgsta„ Legos “, nes su jais be galo galima gaminti laukinius ir pašėlusius daiktus.
„Lego Duplo“ kūrybinis žaidimas „viskas viename“
30 USD
Jaunesniems nei ketverių metų vaikams Sachsui patinka „Lego“ „Duplo“ kaladėlių linija, kurią mažesnėms rankoms lengviau valdyti.
„Melissa & Doug“ medinių statybinių blokų rinkinys
23 USD dabar 22% nuolaida
18 USD
Kūdikių aprangos apžvalgos svetainės „Baby Products Mom“ įkūrėja Sandra Gordon rekomenduoja šiuos medinius kaladėles mažiems vaikams. Kaip ir bet kuris geras kūrybinis žaislas, jie „įkvepia vaidinti, statyti, kurti ir kurti ką nors“, – sako ji.
„Magna-Tiles“ aiškių spalvų rinkinys 37 vnt
60 USD
Magna plytelės dažnai būna klasėse, nes, pasak Gordono, jos padeda „sužadinti pradedančią vaiko vaizduotę ir įkvėpti begalę kūrinių“. Klinikinis socialinis darbuotojas Josephas Sacksas, kuris taip pat yra „Tribeca Play Therapy“ žaidimų terapeutas, yra dar vienas magnetinių žaislų, tokių kaip „Magna“ plytelės, gerbėjas ir naudoja juos savo praktikoje. “Išsiaiškinti, kaip magnetai jungiasi skirtingais būdais, yra labai smagu, stimuliuojanti ir kūrybinga”, – aiškina jis.